Dezinsekce - odborné hubení hmyzu

Máte problém s hmyzem? 

Přemnožil se ve vaší domácnosti otravný hmyz? Pokud vás trápí štěnice a švábi, máte problém s blechami, nebo se v blízkosti vašeho domu nachází nebezpečné vosí či sršní hnízdo, je načase začít tento problém řešit. Ačkoliv některé druhy hmyzu možná zlikvidujete svépomocí, u jiných se prostě neobejdete bez profesionální dezinsekce.

Kontaktujte odborníky z firmy DeraPro, kteří vás hmyzu zbaví rychle a účinně.

Objednat dezinsekci

Co je to dezinsekce?

Hubení hmyzu - drobných nezvaných návštěvníků někdy připomíná nerovný souboj. Z toho důvodu je nejlepším řešením zavolat si na pomoc odborníky, kteří mají k dispozici účinné nástrahy a postřiky. Profesionální likvidace hmyzu se označuje jako dezinsekce. Jedná se o soubor metod a prostředků, jež jsou určené k hubení hmyzu a dalších členovců.

Máte problémy s otravným hmyzem? Zavolejte si na pomoc naše odborníky z firmy DeraPro - 724 123 321

Dezinsekce je jednou ze tří služeb, které jsou známé jako DDD - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Soustředí se především na likvidaci různých druhů hmyzu, které znehodnocují lidské potraviny, patří mezi přenašeče infekčních chorob a mohou způsobit velké škody na vašem zdraví i majetku.

Druhy dezinsekce

K nejčastěji prováděným zákrokům patří dezinsekce švábů nebo dezinsekce štěnic, které si můžete domů přinést z hromadné dopravy, společně s oblečením z druhé ruky nebo v kufru z luxusní dovolené. Odborníky však lidé volají také na hubení dalšího otravného hmyzu, jako jsou vosyvčely a sršně, blechy, rusi, ale také všudypřítomní mravenci. Samozřejmostí je i likvidacích vosích i sršních hnízd.

Výjimkou však není ani likvidace škvorů, much nebo octomilek.

Dezinsekce se provádí mechanicky a chemicky.

Co se týče mechanické dezinsekce, takové hubení hmyzu vyžaduje nejprve pečlivý úklid zamořených prostor a následně se využívají různé pasti nebo mechanické lapače. Chemická dezinsekce se poté provádí prostřednictvím speciálních postřiků (insekticidů).

Přemýšlíte, že byste zkusili vyhnat škůdce z domácnosti svépomocí? To v žádném případě nedoporučujeme. Utratíte spoustu peněz za nekvalitní přípravky, které nezvané návštěvníky pouze podráždí, a hmyzu se nezbavíte. Přenechte tuto činnost raději našim odborníkům z firmy DeraPro. Využíváme kvalitní hubicí přípravky, dbáme na bezpečnost, situaci vždy řešíme diskrétně a navíc poskytujeme 100% záruku na naše služby.

Kde se dezinsekce nejčastěji provádí?

Dezinsekce se zaměřuje především na hubení škůdců, kteří se zabydleli v bezprostřední blízkosti lidských domácností. Mezi nejčastější zákroky, které naši odborníci provádějí, patří likvidace otravného hmyzu v bytech či domech, na zahradách nebo také v různých firmách a provozovnách.

Typická místa výskytu otravného hmyzu:

  • obytné domy a chaty,
  • činžovní a panelové domy,
  • ubytovací zařízení,
  • školské organizace,
  • stravovací zařízení, jídelny a kuchyně,
  • zemědělské provozy,
  • zdravotnické organizace.

Jak při zásahu postupujeme?

Zajímá vás, jak taková dezinsekce hmyzu vlastně probíhá? Pro příjezdu na místo naši odborníci z DeraPro nejprve zmapují výskyt nezvaných návštěvníků a zjistí, jak vážné je jejich přemnožení. Zároveň vás upozorní na případné chyby v zabezpečení objektu, kde se otravný hmyz zabydlel, a poskytnou vám několik dobrých rad, jak výskytu hmyzu do budoucna předejít.

Volejte na 724 123 321. Zbavíme vás otravného hmyzu jednou provždy!

Jakmile naši profesionální pracovníci vyhodnotí, která z dezinsekčních metod bude nejvhodnější, dojde k samotnému hubení hmyzu. Vždy při tom dbají na bezpečnost a používají specializované dezinsekční prostředky. Můžete jim proto důvěřovat, že svou práci odvedou kvalitně a hlavně účinně.

Provádíme dezinsekce v Praze a nejbližším okolí. Stačí zavolat na telefonní číslo 724 123 321 a naši zkušení pracovníci k vám přijedou do 2 hodin! Na hubení škůdců v domácnostech, firmách i různých provozovnách navíc poskytujeme 100% záruku na vyhubení.

Kolik stojí dezinsekce?

Zajímá vás, jaká je u dezinsekce cena? Záleží samozřejmě na stupni zamoření daného objektu a dále také na tom, jaký druh se u vás přemnožil. Nebojte se nám zavolat a přesnou cenu dezinsekce vám vypočítáme po konzultaci či osobní prohlídce.

Objednali jste si na dezinsekci naši firmu DeraPro? Přijedeme do 2 hodin a všechny škůdce rychle a účinně zlikvidujeme!