Likvidace švábů Praha

Likvidace švábů v Praze a okolí

Naše společnost zajišťuje odbornou likvidaci švábů v Praze a okolí. 

Pro objednání služeb volejte +420 724 123 321.

Poptat likvidaci švábů

Profesionální likvidace švábů

Jakmile dojde k přemnožení švábů a lidé už nejsou schopní situaci sami řešit, nezbývá jim nic jiného, než si na pomoc pozvat odborníky. Ačkoliv se však často dožadují deratizace švábů, proces hubení hmyzu ve skutečnosti nemá s deratizací nic společného. Likvidace těchto nezvaných návštěvníků se správně nazývá dezinsekce švábů.

Pokud si na hubení švábů zavoláte naše profesionální pracovníky z firmy DeraPro, rozhodně nebudete litovat. V domluveném termínu k vám přijedeme, zhodnotíme závažnost přemnožení švábů a podle situace zvolíme nejrychlejší a nejefektivnější metodu, jak se škůdců zbavit.

Jak probíhá profesionální zásah?

  • Četnost výskytu švábů monitorujeme pomocí lepových pastí s feromony
  • Likvidaci škůdců provádíme specializovanými přípravky
  • Naši odborníci používají gelové nástrahy a chemické postřiky
  • Při aplikaci přípravků proti švábům vždy dbáme na bezpečnost
  • Postupujeme rychle a diskrétně
  • Zároveň vám poradíme, jak dalšímu výskytu švábů předcházet

dezinsekce švábů

Naši odborníci používají na hubení švábů gelové nástrahy a speciální chemické postřiky.

Postřik chemickými prostředky se provádí na místech pravděpodobného zdroje zamoření. Co se týče gelových nástrah, ty slouží k vyhubení celé hmyzí populace. Naši odborníci opatrně nanesou gel na veškerá místa, kde se švábi pohybují. Ti se touto látkou rychle otráví, následně uhynou ve svých úkrytech a jejich těla se stanou potravou dalších švábů, takže se jed rozšíří do celé kolonie.

Likvidace švábů není snadná, protože neexistuje přípravek, který by dokázal kromě dospělých jedinců zničit i jejich vajíčka. Z toho důvodu vyžaduje hubení švábů dva až tři zásahy, které se provádí v rozmezí 14 dnů. Po aplikaci specializovaných přípravků musí ošetřená místnost zůstat alespoň 8 hodin uzavřená.

Objednat likvidaci švábů