O nás

Nevíte si rady s přemnoženými škůdci, kteří kolem sebe roznáší nebezpečné infekce a ničí veškerý váš majetek? Trápí vás přítomnost otravných holubů? Nebo snad potřebujete pomoc s vyklízením bytu? V tom případě jste tu správně! Jsme nově založená deratizační firma DeraPro a nabízíme zákazníkům veškeré služby v oblasti DDD - deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Dera-Pro: dlouholeté zkušenosti a praxe v oboru

Naše odborná firma DeraPro vznikla teprve nedávno a na českém trhu je tedy poměrně krátce. Rozhodně to však neznamená, že bychom s dezinfekcí a hubením otravných škůdců neměli dostatečné zkušenosti. Právě naopak! Všichni naši pracovníci mají v oblasti DDD služeb dlouholetou praxi, provedli nespočet úspěšných zákroků a patří tedy mezi zkušené profesionály.

Specializujeme se na tyto služby:

Rychlost, spolehlivost a důslednost

Potřebujete vyhubit nepříjemné škůdce, vyklidit pozůstalost nebo se zbavit otravných holubů? Pokud si na pomoc zavoláte naše profesionální pracovníky, rozhodně nebudete litovat. Dbáme především na osobní přístup k jednotlivým klientům, zajišťujeme odborné poradenské služby a pracujeme velmi diskrétně.

Hledáte pomoc v oblasti deratizace, dezinsekce či dezinfekce? Volejte na 724 123 321!

Ať už se jedná o hubení hlodavců, likvidaci hmyzu, odchyt holubů či odbornou dezinfekci, vždy používáme špičkové přípravky a postupy, které zaručují vysokou úspěšnost. Při jejich aplikaci dodržujeme veškeré zákonem dané normy a myslíme hlavně na bezpečnost. Nemusíte se proto bát o své zdraví, malé děti nebo domácí mazlíčky. Co se týče samotného zákroku, mezi naše největší přednosti patří rychlost, spolehlivost a důslednost. Na místo přijedeme nejpozději do dvou hodin od zavolání a váš problém co nejrychleji vyřešíme.

Co zákazníkům nabízíme?

  1. Nezávazná konzultace a kalkulace služeb zdarma
  2. Individuální přístup
  3. Kvalitní poradenské služby
  4. V Praze a okolí dojezd do 2 hodin
  5. Rychlé, účinné a diskrétní řešení situace
  6. 100% záruka na naše služby

Informace o ceně deratizace, dezinsekce a dalších služeb: přejděte na ceník.

Neztrácejte drahocenný čas a zavolejte si na pomoc naše odborníky z firmy DeraPro. Zasahujeme v domácnostech, firmách i veřejných komplexech!