Dezinfekce

Dezinfekce

Potřebujete vydezinfikovat prostory? Po návštěvě člověka s koronavirem (činnost speciální ochranné dezinfekce proti koronaviru vykonáváme podle § 258 / 2000 Sb. s platným osvědčením o způsobilosti k výkonu), po zemřelém anebo se zbavit agresivního holubího trusu?

Nechte tyto nepříjemné starosti na DeraPro. Kromě deratizacedezinsekce provádíme také účinnou dezinfekci prostor, a to v domácnostech i firmách v Praze a jejím okolí. Přijedeme už do 2 hodin!

Nejčastěji provádíme dezinfekci těchto prostor:

  • kanceláře, haly, byty a rodinné domy,
  • hotely a ubytovny,
  • stravovací objekty,
  • zdravotnická zařízení,
  • školy a sportovní zařízení,
  • prostředky hromadné dopravy. 

Nezávazná poptávka dezinfekce

Vydezinfikujeme všechny prostory

Dezinfekce je proces, během kterého dochází k likvidaci nebezpečných bakterií, virů (vč. koronavirů), plísní a jiných mikroorganismů, které mohou způsobovat infekce, alergie, ale také závažná onemocnění.

01: Dezinfekce pistole

Sanace se typicky provádí například v bytech po zemřelém, kde se ostatky nacházely delší dobu. Tímto způsobem se zamezí šířená nebezpečných bakterií a zápachu, který je důsledkem hnilobných procesů probíhajících v těle zesnulého.

Do dezinfekce prostor by se rozhodně neměl pouštět nikdo, kdo není profesionálně vyškolený. Hrozí totiž nebezpečí otravy, a to jak lidí, tak zvířat. Při kontaktu dezinfekce s jinými čisticími prostředky by navíc mohlo dojít k chemické reakci.

Kromě dezinfekce nabízíme také služby vyklízení prostor po zemřelém. Tato služba zahrnuje přistavení kontejneru, vynošení nepotřebných věcí, odvoz odpadu a likvidaci toxického odpadu.

Dezinfekce Praha - volejte 724 123 321

Naše společnost nabízí rychlou a profesionální dezinfekci. Díky zkušenému týmu odborníků zaručujeme profesionální přístup. 

Dezinfekci poskytujeme v domácnostech i firmách v Praze a okolí. Dojezd bývá zpravidla do 2 hodin od potvrzení zakázky. Kromě dezinfekce po zemřelém též vyklízíme půdy, sklepy, pozůstalosti.

Čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům.