Dezinfekce půd Praha

Dezinfekce půd v Praze a okolí

Kdy dezinfikovat půdu?

Máte na půdě vlhko a s ní i spojenou plíseň? Čtěte dál. Plíseň se hodně rychle šíří a může vám zničit téměř cokoli. Ať už se jedná o věci, co máte na půdě schované či o celý její prostor (stěny, stropy, podlaha...). Pokud přemýšlíte o dezinfekci půdy, jste tu správně. Ptáte se, v čem dezinfekce pomůže? Rozhodně může být nápomocná v preventivním opatření proti vytváření plísní a bakterií a i zabrání následnému šíření.

Jak zamezím růstu plísně na půdě? Volejte ihned +420 724 123 321 - v Praze příjezd do 2 hodin 

Odbornou dezinfekci půdních prostor vám zajistí profesionální proškolený personál společnosti Dera-Pro. Nedoporučujeme se do dezinfekce půdy pouštět vlastními silami, jelikož za a) určitě se vám na 100% nepodaří vyhubit veškeré bakterie a za 2) nebudete vlastnit patřičnou výbavou pro tuto činnost (ať už se jedná o ochranné pomůcky či materiál k aplikování dezinfekce).

Náš personál je vybavený ochrannými pomůckami k aplikování dezinfekce

Jak správně pečovat o půdu?

Vlastníte ve svém domě půdu, ale nevíte, jak o ni pečovat? Ať jste ten typ člověka, který na půdě schraňuje nábytek a starožitnosti nebo v ní chce bydlet, ošetření pomocí dezinfekce je jistě na místě. O půdu byste měli pečovat jako o každý jiný prostor ve svém domě. Pravidelně ji větrejte a uklízejte. Pokud máte na půdě vlhko, rychle se tak může stát, že se vám vytvoří nežádoucí plíseň. Pokud plíseň bude již ve větší míře, těžce se jí zbavíte. V tomto případě pak doporučujeme se obrátit na odborníky společnosti Dera-Pro, kdy vám rádi profesionálně a rychle pomůžeme.

Pro objednání našich služeb volejte na číslo +420 724 123 321

V čem je lepší nechat vaše starosti na nás?

  • jsme tým odborníků na danou problematiku,
  • nabízíme rychlé řešení situace,
  • provedeme odborný úklid a dezinfekce,
  • disponujeme moderním a funkčním vybavením a prostředky.
  • působíme po celé Praze a okolí