Dezinfekce bytů Praha

Dezinfekce bytů v Praze a okolí 

Hledáte dezinfekci vašeho bytu v Praze nebo jejím blízkém okolí? Společnost Dera-Pro provádí likvidaci mikroorganismů pomocí chemických, fyzikálních nebo kombinovaných postupů.  Přijdeme do bytu či domu a pomůžeme vám se snadno a rychle zbavit plísní, hub a virů. Pokud vás trápí plísně či jen chcete svůj byt vydezinfikovat, neváhejte se na nás obrátit.

Poptat dezinfekci bytu

Pro objednání služeb volejte +420 724 123 321.

  • Odstraníme nebezpečné hnilobné bakterie
  • Zlikvidujeme  kontaminované materiály
  • Zbavíme se zápachu po zemřelém
  • Provedeme dezinsekci hmyzu po zemřelém
  • Preventivní i ostré zásahy při nákaze koronavirem COVID-19

01: Dezinfekce bytů

Dezinfekce bytu po zemřelém zajisté také neutralizaci zápachů.

 

Dezinfekce po zemřelém

Potřebujete vydezinfikovat byt po zemřelém? To pro náš proškolený personál není žádná překážka. Společnost Dera-Pro se zaměřuje i na vyklízení bytu po zemřelém a sanaci, kde je naší prací, aby byl prostor opět obyvatelným.

Trápí vás v domácnosti plísně? Skoncujte s nimi. 04: Plísně

Byli jste přesvědčení, že přemalováním plesnivých zdí se problému jednoduše zbavíte? Takto to bohužel nechodí. Pokud se ve vašem bytě, domě či na půdě nebo ve sklepě objevila plíseň na zdech, v koutech, ve spárách a nevíte, jak s ní zatočit, radíme vám kontaktovat odbornou firmu v této problematice. Příčina vzniku může být hned několik, ale nejběžnějším výskytem plísně je vlhkost.

Špatná cirkulace vzduchu má na svědomí vlhkost a tím přicházejí do bytů plísně. Zvýšení relativní vlhkosti nad 70% je prvním krokem k možné tvorbě plísní.

Dezinfekce - jak to funguje?

Ptáte se, jak taková odborná dezinfekční služba společností Dera-Pro probíhá?

  • Kontaktujete nás na telefonní lince +420 724 123 321.
  • Domluvíme si s vámi termín prohlídky zasaženého objektu a zajistíme prozkoumání odborníky.
  • Po příjezdu na domluvené místo zvolíme nejvhodnější postup dezinfekce.
  • Společnost Dera-Pro zaručuje rychlou a účinnou službu v nejkratším možném termínu!

Rovněž nabízíme dezinfekci bytu v rámci prevenci i ošetření po nákaze koronavirem COVID-19.

Potřebujete vydezinfikovat kvůli výskytu koronaviru vaší domácnost? Žádný problém.

03: coronavirus

V případě zájmu o cenovou nabídku nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 724 123 321.

Má dezinfekce proti COVID-19 účinnost? Rozhodně ano, má. Dezinfekci provádíme aktivním biocidním, plně virucidním přípravkem, kde aktivní látka zničí všechny viry bez ohledu na typ a prostředí. Dezinfekci můžete využít také jako preventivní ochranu.

Prevence před koronavirem

Efektivní prevence před koronavirem je odborná desinfekce aplikovaná na povrchy, které jsou často ve styku s člověkem. Zamysleli jste se, kolikrát za den sáhnete na kliku? A kdo všechno na ni sáhnul před vámi Dezinfekci bytu můžete objednat kvůli prevenci nebo po výskytu nakažené osoby.

Chraňte se a dbejte na zvýšenou hygienu, myjte si pečlivě ruce a používejte dezinfekční gel. Omezte pohyb v rizikových objektech. Pokud přesto se ve vaší domácnosti objeví COVID-19 a budete si chtít objednat dezinfekční služby, obraťte se na nás - +420 724 123 321.

Ať už potřebujete vydezinfikovat byt kvůli napadené plísní nebo chcete služby dezinfekce využít jako preventivní ochranu, kontaktujte naší společnost Dera-Pro a jistě najdeme společné řešení, které vám bude vyhovovat. Volat si také můžete pro nezávaznou kalkulaci.