Plošná dezinfekce veřejných i soukromých prostor

Dezinfekce prostor - soukromých i veřejných

Činnost speciální ochranné dezinfekce proti koronaviru vykonáváme podle § 258 / 2000 Sb. s platným osvědčením o způsobilosti k výkonu, které vydávají hygienické stanice ČR.

V souvislosti s výskytem koronaviru 2019-nCoV (COVID-19) v Česku, realizujeme v Praze v rámci prevence přenosu virové nákazy uvedené dezinfekční služby.

Plošná dezinfekce prostor

Potřebujete obstarat dezinfekci veřejných  i soukromých objektů v Praze a blízkém okolí? Dezinfekce povrchů a prostor je pro společnost Dera-Pro díky profesionální technice a zkušenostem velmi často nabízenou službou.

Pokud hledáte vyškolený personál a seriózní jednání, neváhejte nás kontaktovat na tel.čísle +420 724 123 321. Kde se s vámi domluvíme na dalším postupu a v případě zájmu zhotovíme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Jaké veřejné prostory nejčastěji dezinfikujeme? 

  • šatny,
  • jídelny,
  • společné prostory,
  • sportoviště,
  • wellness centra,
  • sociální zařízení, 
  • školy, 
  • školky,
  • dopravní prostředky (MHD, autodoprava, firemní flotila).

Prostorová dezinfekce je nedílnou součástí prevence i ošetření ploch po nákaze koronavirem COVID-19.

Co je to koronavirus?

Koronavirus (též COVID-19) je označení pro čtyři rody virů z podčeledi Coronavirinae. Jedná se o onemocnění horních cest dýchacích.  Není tak smrtící jako SARS (těžký akutní respirační syndrom - syndrom náhlého selhání dýchání).

01:  Prostorová dezinfekce

Disponujeme ověřenými dezinfekčními přípravky, které nezanechají nepříjemný zápach po aplikaci.  

Nemoc se projevuje běžným nachlazením či chřipkou. Kašel, špatné dýchání a teplota, někdy se můžou přidat i střevní potíže.

Optimální ochranou proti COVID-19 je plošná dezinfekce celého objektu. Sháníte firmu, která zajistí dezinfekční služby veřejných prostor? Obraťte se na nás -Dera-Pro Praha.

VOLEJTE DERA-PRO: +420 724 123 321

Preventivní dezinfekce hraje důležitou roli v mnoha průmyslových odvětvích. Jen díky důkladné dezinfekci lze zlikvidovat infekční bakterie a viry.

Spočítali jste si, kolikrát denně sáhnete ve veřejné dopravě na madla či ve veřejných budovách na kliky dveří? Jako základní preventivní ochrana je samozřejmost použití dezinfekčních pomůcek, jako je gel či rukavice a dále mít zakrytá ústa na místech, kde je větší koncentrace lidí. Dezinfekci zajišťujeme v Praze a okolí téměř denně. Jedná se o MHD, školy, firmy, ubytovací zařízení, restaurační zařízení, ale i venkovní prostory.

Co vám pravidelná dezinfekce přinese?

Především se jedná se o účinný a prostý krok ke zdokonalení pracovního prostředí. Profesionální dezinfekce ochrání zdraví nejen vašich zaměstnanců, ale i společníků a návštěv.

Pro objednání služeb volejte +420 724 123 321.