Služby

Pokud vás trápí jakýkoli hmyz či hlodavci, volejte 724 123 321

Máte problém s přemnožením nebezpečných škůdců, trápí vás všudypřítomní holubi, kteří od rána do večera ničí váš majetek, nebo potřebujete rychle vyklidit pozůstalost? Žádný problém! Zavolejte si na pomoc naši deratizační firmu DeraPro, která se specializuje na veškeré DDD služby, kam patří deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Vyřešíme vaši situaci rychle, bezpečně a účinně.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přehled nejčastěji hubených škůdců:

Co řeší deratizace?

Přemnožily se u vás doma myši, máte na půdě kuny nebo vám život znepříjemňuje otravný krtek? Hlodavci představují noční můru pro každou správnou hospodyňku i zahrádkáře, protože mohou v domácnosti způsobit obrovské škody. Pokud si s těmito škůdci nevíte rady, bezodkladně kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro, kteří vám zajistí rychlou a účinnou deratizaci.

Deratizace je proces hubení hlodavců, který nejčastěji provádíme v obytných domech a bytech, na zahradách nebo ve veřejných komplexech. Používáme k tomu speciální pesticidy určené k likvidaci hlodavců, ale také různé nástrahy a odchytové pasti. Zároveň zajišťujeme také pravidelné kontroly a dbáme na to, aby tito škůdci nemohli znovu ohrozit vaše zdraví a majetek.

Nejčastěji se potýkáme s těmito škůdci:

Myši

Myši mohou sice na první pohled působit neškodně, ve skutečnosti jsou však velice nebezpečné. Nejen že okusují veškeré vybavení domácnosti a znehodnocují potraviny svým trusem, ale na člověka také přenášejí různé nemoci včetně střevních parazitů. K hubení myší používáme speciální staničky, které tyto škůdce rychle, humánně a bezpečně zlikvidují.

Přejít na: hubení myší

Krysy

Krysy jsou u nás sice vzácnější, ale představují stejné nebezpečí jako myši. Také tito hlodavci totiž ničí lidský majetek, znehodnocují zásoby potravin a přenášejí různé infekční choroby. Jakmile se u vás krysy zabydlí, jen tak se jich nezbavíte. Na nic proto nečekejte a kontaktujte naše zkušené odborníky. Provedeme profesionální monitoring výskytu hlodavců a pomocí pastí s potravinovou návnadou krysy jednou provždy zlikvidujeme.

Přejít nahubení krys

Potkani

Máte problém s přemnoženými potkany? Tito škůdci jsou velice inteligentní, libují si na temných a vlhkých místech, a jako svůj příbytek proto nejčastěji volí sklepy, kůlny či kanalizace. Tam ničí veškerý skladovaný majetek, přenáší parazity či infekční onemocnění a mohou dokonce napadnout i domácí zvířata. Hubení potkanů provádíme pomocí speciálních pastí, které se nazývají staničky.

Přejít na: hubení potkanů

Hraboši

Dalším velice nebezpečným škůdcem je hraboš polní, kterého nesnáší především čeští zemědělci a zahrádkáři. Tento hlodavec totiž velice rád okusuje polní plodiny a mladé stromky, podhrabává trávník a dokáže v mžiku zničit celou úrodu. Abyste se jeho nechtěné přítomnosti zbavili, stačí kontaktovat naše odborníky, kteří provedou likvidaci hrabošů pomocí deratizačních boxů s jedovatou návnadou.

Přejít na: hubení hrabošů

Kuny

Jakmile se k vám nastěhuje kuna, z půdy ji jen tak nevyženete. A co víc, brzy vás začne rušit podivné noční šramocení a nepříjemný zápach jejího trusu. Jelikož se ovšem tento nezvaný návštěvník řadí mezi chráněné šelmy, nejlepším řešením, jak se ho zbavit, je kontaktovat naše odborníky. Na místo přijedeme do dvou hodin a kuny odchytíme do speciálních sklopců.

Krtci

Zamořili krtci váš léta budovaný ovocný sad, nebo snad máte pole plné jejich hromádek? Vášnivému zahrádkáři tyto škody mohou způsobit nejednu vrásku. Nemusíte ovšem zoufat. Ačkoliv se jedná o chráněná zvířata a podle zákona krtky nesmíte zabít, máme pro vás snadné řešení. Zavolejte si na hubení krtků naše odborníky, kteří na škůdce vyzrají pomocí plašičů a odchytových pastí.

Co řeší dezinsekce?

Zabydlel se u vás doma otravný hmyz? Ať už se jedná o všudypřítomné mravence, nebezpečné vosí hnízdo nebo třeba drobné moly, kteří ničí vaše oblíbené kousky oblečení, jejich přemnožení vám může způsobit velké problémy. Pokud se chcete těchto škůdců jednou provždy zbavit, jediným řešením je profesionální dezinsekce.

Že vám slovo dezinsekce nic neříká? Tento termín označuje soubor metod a prostředků, které jsou speciálně určené pro hubení hmyzu a dalších členovců. Profesionální likvidace těchto nezvaných návštěvníků se provádí z toho důvodu, že drobní škůdci znehodnocují lidské potraviny, mohou způsobit velké škody na majetku a zároveň patří mezi přenašeče nebezpečných infekčních chorob.

V českých domácnostech nejčastěji škodí:

Štěnice

Ačkoliv si lidé často myslí, že štěnice obývají pouze staré a špinavé domy, pravdou je, že se mohou nastěhovat i na místa, kde je perfektně uklizeno. Tam poté zakládají obrovské kolonie a v noci útočí na nic netušící obyvatele. Jestliže už se nechcete probouzet se zarudlými fleky po kousnutí od štěnice, je načase kontaktovat naše odborníky. Hubení štěnic provádíme pomocí speciálních insekticidů.

Přejít na: hubení štěnic

Švábi

Švábi obecně patří mezi nejobávanější škůdce, s nimiž se české domácnosti potýkají. Mezi lidmi se o nich totiž říká, že je nedokáže zlikvidovat ani výbuch jaderné bomby. A je na tom zrnko pravdy – tito škůdci jsou totiž velice odolní a navíc sežerou téměř cokoliv poživatelného. Pokud si s jejich nechtěnou přítomností nevíte rady, zavolejte naše profesionály, kteří šváby vyhubí pomocí gelových nástrah a chemických postřiků.

Přejít na: hubení švábů

Mravenci

Mravenci možná působí nenápadně, ale jejich přítomnost v kuchyni vás může nepříjemně potrápit. Snadno se totiž dostanou k vašim potravinovým zásobám, které mohou kontaminovat bakteriemi. Hubení mravenců provádíme pomocí speciálních návnad, které pečlivě rozmístíme po celém objektu.

Přejít na: hubení mravenců

Vosy

Našli jste na zahradě nebo na půdě vosí hnízdo? Taková situace bývá velice nebezpečná. Nejen že můžete nedopatřením vyrušit celý roj nebo vosu vypít společně se sladkou šťávou, ale jedno bodnutí může být pro alergika nebo malé dítě dokonce i smrtelné. Raději na nic nečekejte a kontaktujte naše odborníky. Hubení vos provádíme pomocí osvědčených insekticidních postřiků a vždy dbáme především na bezpečnost.

Přejít na: hubení vos

Sršni

Ještě mnohem větší nebezpečí než vosí hnízdo může představovat roj agresivních sršňů. Tento hmyz si svůj příbytek obvykle staví na půdách, v různých temných dutinách nebo pod střešními římsami. Pokud je zde někdo vyruší, může se stát velké neštěstí. Neprodleně proto volejte naši deratizační firmu, která provede likvidaci sršního hnízda pomocí specializovaných chemických přípravků.

Včely

Domníváte se, že včely nemohou lidem nijak zvlášť uškodit? Ačkoliv se opravdu jedná o velice užitečné tvory, občas nastane situace, kdy je třeba mít se na pozoru. S příchodem jara se totiž včely začínají rojit, což může být pro člověka velice nebezpečné. Zapomeňte na hubení včel vlastními silami a raději si na likvidaci jejich hnízda objednejte naši firmu DeraPro.

Blechy

Pokud si myslíte, že blechy jsou pouze záležitost domácích mazlíčků, jste na omylu. Tito drobní škůdci totiž mohou bolestivě pokousat také člověka a zároveň přenášejí různá virová a bakteriální onemocnění. Abyste těmto problémům zabránili, neprodleně kontaktujte naši profesionální dezinsekční firmu. Hravě blechy zlikvidujeme pomocí speciálních chemikálií.

Moli

Moli sice vypadají jako drobní lesklí motýlci, mohou však ve vaší domácnosti napáchat velké škody. A nezáleží na tom, zda se u vás zabydlel mol šatní, který vmžiku prokouše všechny oblíbené svetry, nebo vás trápí přítomnost mola potravinového. Zapomeňte na "zaručené" babské rady s mizivou úspěšností a raději si na pomoc zavolejte naše odborníky, kteří moly účinně vyhubí.

Dezinfekce

Kromě hubení škůdců nabízí naše společnost také rychlou a profesionální dezinfekci. Tato činnost se provádí za účelem odstranění škodlivých mikroorganismů, bakterií, virů, hub a plísní, které mohou člověku způsobit různé alergie nebo závažná onemocnění. Nezáleží na tom, zda potřebujete akutně zlikvidovat zdroj infekce, nebo jde jen o pravidelný monitoring. Naše služby poskytujeme domácnostem i firmám v Praze a okolí.

Jaké zásahy nejčastěji provádíme?

  • Dezinfekce rodinných domů a bytů
  • Dezinfekce stravovacích zařízení
  • Dezinfekce ubytoven a hotelů
  • Dezinfekce škol a zdravotnických zařízení
  • Dezinfekce firemních prostor
  • Dezinfekce v MHD

Koupili jste po někom dům nebo byt a místo radostného stěhování hned musíte řešit problém s všudypřítomnou plísní? Pokud se jedná pouze o několik černých teček za skříní, pravděpodobně si s nimi poradíte. Jakmile však tyto drobné organismy pokryjí větší plochy, může se taková situace stát zdraví nebezpečnou. Kontaktujte proto naše odborníky, kteří zvolí ten nejlepší způsob dezinfekce vašeho bytu.

Co se týče likvidace mikroorganismů, plísní a hub, mezi nejčastěji vyhledávané služby patří dezinfekce sklepů. Tam totiž lidé obvykle ukládají své potravinové zásoby, ale také starý nábytek nebo třeba dlouho nevyužívané oblečení. Pokud si objednáte dezinfekci u naší firmy, nebudete litovat. Zákrok provádíme rychle a dbáme při tom na bezpečnost.

Zpozorovali jste na půdě plíseň, nebo se vám tam usídlili holubi? Tento problém by mohl zničit nejen stavbu, ale i vás. Plísně totiž způsobují různé infekce, alergie či závažná onemocnění a holubi patří mezi přenašeče nebezpečných parazitů. Jestliže se chcete tohoto problému bezpečně zbavit, zavolejte si na pomoc naše odborníky. Při dezinfekci půdy vždy používáme zdravotně nezávadné postupy a specializované postřiky.

Ačkoliv lidé dbají především na vlastní bezpečnost, také slepičí kurníky je třeba udržovat v čistotě. Pokud jste si pořídili kurník z druhé ruky, nebo chcete obnovit chov slepic v nějakém starším zařízení, doporučujeme nejprve objednat důkladnou dezinfekci kurníku, abyste se zbavili škodlivých mikroorganismů. Kontaktujte naše specialisty, kteří se o to postarají.

Zasáhla vás smrt blízké osoby? Kromě organizace pohřbu a veškeré potřebné administrativy se budete muset pravděpodobně vypořádat také s pozůstalostí. Pokud navíc dotyčný zemřel ve vlastním bytě, je nutné zajistit důkladnou sanaci, aby bylo místo v dohledné době znovu obyvatelné. Chcete mít jistotu kvalitně odvedené práce? Zavolejte si na sanaci bytu po zemřelém naši firmu DeraPro.

Vyklízení a sanace

Chcete se zbavit zbytečných věcí, které vám doma pouze zbytečně zabírají místo? Kromě deratizace, dezinsekce a dezinfekce nabízí naše společnost také vyklízení nejrůznějších prostor včetně starých bytů a sklepů. Pokud přenecháte časově náročný úklid našim odborníkům, rychle se zbavíte veškerého odpadu a získáte navíc spoustu volného místa. Zároveň vám dokážeme pomoci i s vyklízením pozůstalosti a v neposlední řadě zajišťujeme také vyklízení prostor po zemřelém.

Ochrana proti holubům

Možná se vám zdá, že vypadají mírumilovně, ale jejich přítomnost může způsobit celou řadu nepříjemných problémů. Řeč je samozřejmě o holubech, kteří patří mezi přenašeče nebezpečných chorob a svým trusem znečišťují fasády domů, chodníky, automobily i okenní parapety. Pokud chcete ochránit své zdraví a majetek, neodkladně kontaktujte naše odborníky!

A jaké metody vlastně odborníci proti holubům používají? Existuje hned několik účinných způsobů, jak těmto škůdcům zamezit v přístupu na váš pozemek. Jedním z nich jsou třeba ochranné sítě, které se věší především na balkony, ale chrání také historické budovy a kulturní památky. Velmi šikovnou zábranu proti holubům představují také speciální hroty a bodáky.

Holuby je velice těžké odlákat, protože rádi zůstávají na jednom místě. Pokud nepomůže ochrana v podobě sítí, hrotů a bodáků, je nutné přistoupit k profesionálnímu odchytu holubů. Na to používáme takzvané odchytové klece, které umístíme na předem zvolená místa. Vždy při tom dbáme na bezpečnost, holuby likvidujeme podle zákona a nabízíme také likvidaci holubího trusu, který patří do kategorie nebezpečného odpadu.

HACCP

Patříte mezi provozovatele restaurací, kaváren, bister, škol a školek nebo jiných zařízení, která zajišťují výrobu, zpracování a distribuci potravin? Pak jistě víte, že máte povinnost kontrolnímu orgánu doložit, že jste v rámci prevence proti nebezpečným škůdcům podnikli veškeré možné kroky. K tomu slouží Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů neboli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Pokud svěříte starosti s HACCP do našich rukou, nebudete litovat. Zákazníkům totiž nabízíme zpracovaný a certifikovaný systém, který vyřeší všechny požadavky a nařízení Evropské unie. Ve vašich prostorách zajistíme veškeré DDD služby, pravidelnou kontrolu a monitoring, abychom podchytili případný výskyt nebezpečných škůdců. Zároveň dodáme také potřebnou dokumentaci.

Veškeré služby můžete objednat na 724 123 321.