Hubení švábů

Objednejte hubení švábů ihned na 724 123 321

Přemnožili se ve vaší domácnosti švábi? V tom případě máte pořádný problém! Tito škůdci totiž dokáží snadno přežít v extrémních podmínkách a dokonce se o nich říká, že je nevyhubí ani výbuch jaderné bomby. Pokud se chcete této noční můry zbavit, neváhejte a kontaktujte naši odbornou firmu DeraPro. Zlikvidujeme šváby rychle, bezpečně a především účinně. Více o dezinsekci

Poptat hubení švábů

Jak vypadá šváb?

Švábi se vyskytují po celém světě a patří mezi nejodolnější hmyz, s jakým se můžete setkat. Zploštělé tělo těchto nezvaných návštěvníků může mít hnědou, hnědočernou nebo dokonce nažloutlou barvu. Na hlavě mají dvě charakteristická dlouhá nitkovitá tykadla a jejich šest ostnatých nohou jim umožňuje velice rychlý běh. Ačkoliv na jejich zádech najdete také dva páry křídel, švábi nelétají.

Které druhy švábů u nás žijí?

  • Šváb hnědý
  • Šváb hnědopruhý
  • Šváb obecný
  • Šváb americký
  • Šváb australský
  • Rus domácí

hubení švábů

Na světě žije více než 3 500 druhů švábů. V České republice se nejčastěji setkáte se švábem hnědopruhým či rusem domácím.

Odkud se k vám švábi dostali?

Jestliže se u vás doma zabydleli švábi, nemusí to hned znamenat, že zanedbáváte hygienické standardy. Ačkoliv si mnozí lidé myslí, že švábi žijí pouze ve špinavých starých bytech, kde se vůbec neuklízí, není to tak úplně pravda. Pokud je na místě dostatečně vlhko, tito nezvaní návštěvníci se totiž klidně nastěhují i do čistých prostor.

Přemnožili se u vás švábi? Okamžitě kontaktujte naši firmu DeraPro!

Šváby nebo jejich vajíčka si můžeme přivézt s sebou z dovolené, někdy se k vám nepozorovaně dostanou společně s potravinami nebo v oblečení z druhé ruky a dospělí jedinci mohou dokonce přicestovat po svých třeba z nedaleké restaurace či z bytu od sousedů.

Kde se švábi nejčastěji vyskytují?

Švábi nejraději obývají místa, kde je dostatečně vlhko a teplo. Zároveň vyhledávají prostory, odkud to nemají daleko ke zdroji potravy, a proto se jejich úkryty často nacházejí v koupelně nebo také přímo v kuchyni. Obvykle je najdete v blízkosti topení a jakýchkoliv dalších spotřebičů vydávajících teplo, u sporáku, za lednicí nebo třeba pod vanou.

Jak poznáte přítomnost švábů?

  • V domácnosti je cítit nepříjemný zápach
  • Na podlaze se objeví výkaly podobné mleté kávě
  • Můžete najít podivné mastné stopy
  • V bytě se nachází také zbytky svlečené kůže

Švábi obývající lidské domácnosti jsou většinou nejaktivnější v noci. Pokud budete dávat pozor, můžete večer při rozsvíceném světle snadno zahlédnout, jak se hemží po podlaze nebo za nábytkem. Jestliže tyto nezvané návštěvníky zahlédnete i během dne, stav zamoření vašeho objektu je pravděpodobně více než alarmující, a měli byste proto okamžitě kontaktovat naše odborníky na čísle 724 123 321!

likvidace švábů

Přítomnost švábů v bytě obvykle signalizují výkaly podobné mleté kávě, nepříjemný zápach, mastné skvrny a zbytky svlečené kůže.

Čím jsou švábi nebezpeční?

Spousta lidí považuje přítomnost švábů ve své domácnosti za velký problém z toho důvodu, že znehodnocují veškeré potraviny v jejich blízkosti a navíc vydávají nepříjemný zápach. Ve skutečnosti je však tento lezoucí hmyz také velice nebezpečný. Švábi totiž přenáší různé bakterie, roztoče a zárodky nemocí, jako je například tyfus nebo žloutenka.

Mohou vás švábi pokousat?

Švábi jsou známí tím, že jako všežravci jsou schopní zkonzumovat téměř vše, co je poživatelné. Jedí tedy nejen rostliny, ale s chutí se pustí i do masa. Pokud je v blízkosti jakákoliv vhodná potrava, která je pro tyto škůdce dostačující, na člověka s největší pravděpodobností nezaútočí. V ojedinělých případech by člověka mohl napadnout šváb americký, šváb australský či rus domácí, ale jestliže si naši profesionální deratizační firmu přivoláte na pomoc včas, nemusíte se ničeho obávat.

Hubení švábů svépomocí

Našli jste doma neklamné známky toho, že se u vás přemnožili švábi? Nebo jste je dokonce zahlédli? V tom případě je nutné situaci začít okamžitě řešit. Lidé si často myslí, že se nezvaných návštěvníků zbaví svépomocí. Jelikož jsou však tito škůdci známí tím, že přežijí i extrémní podmínky, likvidace švábů není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Zbavte se švábů rychle a účinně, než vám doma nadělají paseku!

Při jednotlivém výskytu můžete vyzkoušet důkladný úklid celého bytu a běžně dostupné insekticidy, větší zamoření šváby však sami nezvládnete. Zapomeňte proto na veškeré "babské rady", přírodní odpuzovače, pasti i spreje na hubení hmyzu a místo toho včas kontaktujte naše odborníky, kteří vám pomohou šváby zlikvidovat rychle, účinně a hlavně bezpečně.

hubení švábů praha

Lidé se často snaží zlikvidovat šváby svépomocí. Běžné insekticidy ovšem ve většině případů nemají žádný účinek a škůdce pouze podráždí.

Profesionální hubení švábů v Praze a okolí nabízíme domácnostem i firmám. V případě přemnožení neodkladně volejte na 724 123 321. Po Praze přijedeme do 2 hodin!

Objednat hubení švábů