Likvidace štěnic

Budíte se každé ráno s červenými štípanci, které se na vašem těle vyskytují v řadách či hloučcích alespoň po třech? Nebo jste snad u postele a za nábytkem našli podivné černé tečky? V tom případě se k vám domů pravděpodobně nastěhovaly štěnice. Na nic nečekejte a kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro, kteří škůdce bezpečně a efektivně zlikvidují! Více o dezinsekci

Poptat likvidaci štěnic

Profesionální likvidace štěnic

Ačkoliv se na první pohled mohou zdát neškodné, štěnice doma nikdo mít nechce. Tito škůdci totiž patří mezi parazity, kteří se živí lidskou krví a svými kousanci způsobují nic netušícím obětem nepříjemné kožní problémy. Bohužel není pravda, že se štěnice stěhují pouze do špinavých starých domů a zanedbaných ubytoven, kde se nikdy neuklízí. Stačí chvilka nepozornosti a přemnoží se i v naprosto čisté domácnosti.

Likvidace štěnic Praha a okolí - volejte na telefonní číslo 724 123 321!

Nevíte si rady, jak zlikvidovat štěnice domácí co nejrychleji, a bojíte se, že se k vám škůdci po neodborném zásahu znovu nastěhují? Nezoufejte, odhoďte stud a pozvěte si na pomoc naše profesionály z firmy DeraPro. Mějte při tom však na paměti, že pokud si chcete objednat tento zákrok, nejedná se o deratizaci štěnic, ale o dezinsekci.

Likvidace štěnicŠtěnice domácí je druh polokřídlého hmyzu, který se rád sdružuje. Má tři vývojová stádia - vajíčko, nymfu a dospělého jedince.

Likvidace štěnic u firmy DeraPro

Zajímá vás, proč kontaktovat právě naši deratizační firmu? S likvidací štěnic i dalších otravných škůdců máme dlouholeté zkušenosti, takže se nemůže stát, že by nám nějací brouci proklouzli mezi prsty. Díky specializovaným prostředkům s vysokou koncentrací účinné látky, které při likvidaci škůdců používáme, vyhubíme všechny štěnice rychle a maximálně efektivně.

Jaké výhody zákazníkům nabízíme?

 • Diskrétní řešení situace
 • Osobní přístup a poradenské služby
 • Po Praze a okolí příjezd do 2 hodin
 • Důraz na bezpečnost
 • Vyhubení škůdců během tři zásahů
 • 100% záruka na úplnou likvidaci štěnic

Hubení štěnic provádíme v rodinných domech a bytech, ale také na veřejných místech, jako jsou potravinové provozovny, ubytovny a hotely, zdravotnická zařízení nebo třeba domovy pro seniory. Problém s přemnožením štěnic vyřešíme během tří zásahů, za které zákazník vždy platí zvlášť. Peníze si nikdy nebereme dopředu.

Jak odborná likvidace štěnic probíhá?

Pokud si na hubení štěnic objednáte firmu DeraPro, okamžitě na místo vyšleme naše zkušené pracovníky. Nejprve zmapujeme výskyt nebezpečného hmyzu a upozorníme vás na možná místa, kudy se k vám nezvaní návštěvníci mohli dostat. Podle vážnosti zamoření poté zvolíme nejlepší způsob, jak štěnice rychle a účinně zlikvidovat, aby se k vám domů už nikdy nevrátily.

Nejčastější úkryty štěnic jsou:

 • Rámy postelí, křesel a sedacích souprav
 • Matrace, ložní prádlo a čalounění
 • Okraje koberců, průchody a lišty
 • Rámy oken, dveří a zrcadel
 • Díry v podlaze a skuliny ve zdi
 • Prostory za nábytkem a pod podlahou
 • Pelíšky domácích mazlíčků

Po příjezdu vás proškolený personál seznámí s tím, jak budou jednotlivé zásahy v budoucnu probíhat a čemu byste se měli v následujících dnech vyvarovat. Likvidace štěnic se provádí obvykle brzy ráno, jelikož by se v ošetřených místnostech následujících 8 hodin nikdo neměl pohybovat.

Jak štěnice hubíme? K dispozici máme speciální insekticidní přípravky s vysokou koncentrací účinných látek, které v běžné drogerii rozhodně neseženete. Nemusíte se však bát o sebe, ani o své domácí mazlíčky. Vždy totiž dbáme na dodržování přísných bezpečnostních pokynů, takže po sobě hubení štěnic nezanechá žádné nepříjemné následky.

Likvidace štěnic se provádí pomocí těchto metod:

 • Postřik reziduálním insekticidem
 • Injektáž účinného insekticidu do děr a prasklin
 • Aplikace aerosolu s dráždivou látkou pro vylákání štěnic z úkrytů

Jakmile uplyne osm hodin od zásahu našich odborníků, ošetřené místnosti je nutné důkladně vyvětrat alespoň na 30 minut. Pokud se rozhodnete spát ve stejné posteli (což důrazně doporučujeme), před spaním byste si měli dát pod sebe pro jistotu hned dvě prostěradla, aby nedošlo ke kontaktu s chemickou látkou. Mohla by vám totiž způsobit nepříjemnou kožní vyrážku.

První den po zásahu můžete na zamořeném místě zaznamenat zvýšený pohyb štěnic, a to i během dne. Přiotrávení škůdci totiž začnou hojně opouštět své úkryty, kde se nachází jejich uhynulí společníci. Po uplynutí několika dní by se však situace měla výrazně zlepšit. Rozhodně se ale vyhněte zběsilému uklízení, luxování a vytírání – znehodnotili byste tak práci odborníků.

Proč je nutné provést aplikaci insekticidů třikrát?

Pokusil se vám někdo namluvit, že dokáže štěnice vyhubit během jednoho zákroku, nebo jste takovou informaci našli někde na internetu? Rozhodně tomu nevěřte! Aplikaci specializovaných insekticidů je nutné zopakovat třikrát, a to vždy v rozmezí 14 dnů. Důvodem je postupné líhnutí vajíček, která postřik insekticidem nedokáže zničit.

Štěnice likvidaceOdborná likvidace štěnic se provádí pomocí aplikace aerosolu s dráždivou látkou, insekticidního postřiku a injektáže insekticidu do různých prasklin a děr.

Čím můžete odborníkům sami pomoci?

Objednali jste si na dezinsekci štěnic naši firmu DeraPro? Abyste pracovníkům likvidaci škůdců usnadnili, můžete před jejich příjezdem sami udělat několik jednoduchých opatření. V první řadě zkontrolujte postele, veškeré ložní prádlo i okolní prostory, abyste odhalili, kde se nezvaní návštěvníci přesně ukrývají. Kromě toho vykliďte také úložné prostory pod postelí, abychom je mohli ošetřit.

Na likvidaci štěnic si pozvěte firmu DeraPro. Zbavíme vás škůdců rychle a účinně!

Ložní prádlo i veškeré oblečení uložte do plastových pytlů, přeneste ho do koupelny či prádelny a následně ho vyperte na 60 °C. Pomoci může také likvidace štěnic mrazem. Veškeré oblečení, které není možné vyprat na vysokou teplotu, uložte do mrazáku. Ten musí být nastavený alespoň na -17 °C a prádlo by v něm mělo zůstat nejméně po dobu jednoho týdne.

Zamořený nábytek nikam nepřenášejte, ani ho nevyhazujte k popelnicím. Štěnice byste totiž mohli vytřást a ony by se rychle rozlezly po celém bytě. V zamořených místnostech naopak zvyšte teplotu, aby se škůdci rychleji líhli a všude vyluxujte. Pytlík z vysavače před vyhozením zabalte do připraveného igelitového pytle a celou hadici důkladně propláchněte horkou vodou.

Likvidace štěnic svépomocí

Mnozí lidé si myslí, že se štěnic dokáží zbavit vlastním silami. Za služby profesionálů totiž nechtějí utrácet nebo se bojí, aby se sousedi náhodou nedozvěděli, že se to v jejich bytě hemží nebezpečnými škůdci. Z toho důvodu si pořizují volně dostupné přípravky na štěnice, které jsou k sehnání téměř v každé drogerii či v supermarketu. Jedná se však o vyhozené peníze.

Nejen že jsou běžně dostupné insekticidy a pasti na štěnice absolutně neúčinné, ale mohou škůdce také nepříjemně podráždit. Stačí jeden neodborný zásah do jejich hnízda, který nezvané návštěvníky vyruší, a štěnice se brzy rozutečou po celém domě. Zbavit se jich pak bude mnohem těžší, než když okupovaly pouze jednu nebo dvě místnosti.

Přemnožili se u vás nebezpeční škůdci? Okamžitě kontaktujte firmu DeraPro na telefonním čísle 724 123 321. Nabízíme veškeré služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Objednat likvidaci štěnic