Hubení blech

Hubení blech v Praze a okolí

Naše společnost zajišťuje odborné hubení blech v Praze a okolí. Pokud jste si doteď mysleli, že psí a kočičí blechy na člověka nejdou, mýlíte se. Našli jste na svém těle kousnutí? Lidé si často zaměňují štípance od blechy za štípance od štěnice nebo komára. Nyní se podíváme na to, o jaké kousnutí se jedná. Bleší kousnutí má jasné znaky.

Poptat hubení blech

Štípance od blech se obvykle vyskytují v řadě za sebou a to nejčastěji v oblasti zad, trupu, krku, paží a nohou. Štípnutí vás bude neúnosně svědit a pálit. Doporučujeme si štípanec neškrábat, protože tím pravděpodobně zvýšíte intenzitu svědění.

Ptáte se, jak blechu poznáte? Pokud si chcete být 100 % jistí, že se o ní jedná, čtěte dále. Tělo již dospělých blech je zploštělé a má cca 1 až 8 mm. Vyznačuje se typickým dlouhým druhým a třetím párem končetin. Pravděpodobně ji chcete chytit, to se vám ale jistě nepovede, jelikož se blecha dokáže pomocí skoků bleskurychle přesouvat z místa na místo. 

Charakteristika kousance od blechy:

  • Objeví se zarudlý flek velký cca 1 cm okolo štípance
  • Štípnutí obvykle zmizí během několika hodin
  • Štípanec svědí, může i pálit
  • Štípnutí se objevuje na zádech, krku a pažích

Došli jste až sem? Pravděpodobně jste se setkali s blechou a potřebujete pomoci se jich rychle zbavit.

Blechy milují lidskou krev, přesněji, krví se živí. Dospělí jedinci vydrží bez potravy i dva týdny a mohou naklást až 50 vajíček za den. Při přemnožení je velice těžké se jich zbavit. Nedoporučujeme se do hubení blech pouštět vlastními silami s volně dostupně prodejnými prostředky. Kontaktujte raději odbornou firmu, která se na tento problém specializuje. Ačkoliv jsou blechy malé, není radno je podceňovat.

Pro objednání služeb volejte Dera-Pro na čísle +420 724 123 321.

Ačkoliv jsou blechy malé, není radno je podceňovat. Je to velice nepříjemný parazit, kterého e těžce zbavujete.

Bohužel pro blechy zimní spánek neplatí. Neustálé kousání a sání krve dokáže pořádně znepříjemnit život i lidem. Jako první krok vám doporučujeme zkontrolovat domácí zvířata a pomoct jim se blech zbavit. S přípravkami se raději poraďte s veterinářem. U štěňat a koťat může napadení blechami způsobit až chudokrevnost.

Objednat hubení blech

Mnoho lidí se snaží zlikvidovat blechy svépomocí, proč to ale nefunguje? Téměř všechny blechy jsou odolné proti volně dostupným prostředkům. Společnost Dera-Pro vlastní prostředky na dezinsekci, které 100% blechy vyhubí a v domě vám nezanechají paseku. Postřik chemickými prostředky se provádí na místech pravděpodobného zdroje zamoření.

Konzultace a nezávazná kalkulace zdarma +420 724 123 321.