Likvidace mravenců

Přemnožili se u vás doma mravenci, kteří teď vesele pobíhají po kuchyni a pochutnávají si při tom na vašich potravinách? Tito drobní brouci patří mezi nezvané návštěvníky, s nimiž se české domácnosti potýkají nejčastěji. Pokud se jich chcete jednou provždy zbavit, zavolejte si na pomoc naše odborníky z firmy DeraPro!

Poptat nebo objednat likvidaci mravenců

Odborná likvidace mravenců - 724 123 321

Ať už se k vám nastěhoval mravenec obecný, mravenec domácí, mravenec drnový nebo dokonce faraon, máte pořádný problém. Nejen že samotná přítomnost těchto škůdců v bytě je velice nepříjemná, ale navíc vám mohou svými štípanci způsobit agresivní kožní reakci. Kromě toho kontaminují potravinové zásoby bakteriemi a na zahradě chrání mšice, což zahrádkáři nikdy nevidí rádi.

Likvidace mravencůV českých domácnostech nejčastěji škodí mravenec domácí a mravenec faraon.

Internet je sice plný „zaručených“ tipů, jak na mravence vyzrát, ale ty jsou většinou neúčinné. Nejlepším řešením, jak se jich jednou provždy zbavit, je kontaktovat profesionály. Pamatujte však na to, že ačkoliv si lidé často myslí, že se proces hubení těchto drobných škůdců nazývá deratizace mravenců, není to pravda. Jelikož se jedná o druh hmyzu, správný termín je dezinsekce mravenců.

Likvidaci mravenců přenechte odborníkům. Volejte na číslo 724 123 321!

Pokud se ve vaší domácnosti přemnožili mravenci, na nic nečekejte a kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro. S hubením mravenců máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme se škůdců zbavit rychle, bezpečně a hlavně efektivně. Zároveň k tomu používáme specializované prostředky, které mají vysokou koncentraci účinné látky, takže se nemusíte bát, že by se mravenci rozutekli po celém objektu.

Proč si na likvidaci mravenců pozvat firmu DeraPro?

 • Garantujeme 100% úspěšnost zákroku.
 • V Praze a okolí přijedeme do 2 hodin.
 • Vždy dbáme především na bezpečnost.
 • Zaručujeme diskrétní jednání.
 • Kromě samotné likvidace nabízíme i poradenské služby.

Nezáleží na tom, zda se nezvaní návštěvníci přemnožili v rodinném domě či v ubytovně, nebo svou přítomností dokonce ohrožují chod potravinářských provozoven, stravovacích objektů a zdravotnických zařízení. Likvidaci mravenců provádíme jak v soukromých objektech, tak i na veřejných místech.

Jak probíhá profesionální likvidace mravenců?

Jestliže jste si na hubení mravenců pozvali naše odborníky, nemusíte se už o nic starat. A vůbec nezáleží na tom, zda je nutná likvidace mravenců v bytě, nebo likvidace mravenců na zahradě. Na místo vyšleme odborně proškoleného pracovníka, který nejprve zhodnotí situaci zamoření, odhalí úkryty nezvaných návštěvníků a identifikuje, jaký druh mravenců se u vás přemnožil.

Nejčastější úkryty mravenců jsou:

 • Kuchyně a spíže
 • Odpadkové koše
 • Prostory kolem kuchyňské linky
 • Prostory pod kobercem
 • Zdivo, různé mezery a škvíry
 • Další nepřístupná místa

Jakmile pracovník celý objekt důkladně prohlédne, navrhne ten nejlepší způsob, díky kterému se nezvaných návštěvníků rychle zbavíme. Samotná likvidace faraonů i ostatních druhů mravenců se poté provádí pomocí speciálních návnad, které jsou vysoce účinné.

Ačkoliv si možná myslíte, že položit doma návnady byste zvládli sami, pravdou je, že to vyžaduje dostatek zkušeností a velkou pečlivost. Naši pracovníci zároveň musí rozmístit návnady po celém objektu, aby se podařilo zlikvidovat mravence z různých hnízd a vyhubit tak celou jejich kolonii během jednoho zásahu.

Mravenci likvidaceLikvidace mravenců se provádí za pomoci specializovaných návnad, které škůdce nalákají a zahubí.

Proč nehubit mravence svépomocí?

Když dojde v bytě nebo v rodinném domě k přemnožení mravenců, lidé často vkládají naděje do osvědčených babských rad, s nimiž se na internetu v posledních letech doslova roztrhl pytel. V ojedinělých případech, kdy je na místě škůdců minimální množství, sice může pomoci natírání mravenčích cestiček pastou a vytírání vodou s octem, většinou jsou však tyto metody absolutně neúčinné.

Svépomocí se mravenců nezbavíte. Pozvěte si na pomoc firmu DeraPro!

Dalším oblíbeným způsobem, pomocí kterého se lidé snaží mravence ze svého příbytku vyhnat, jsou volně dostupné přípravky z drogerie či supermarketu. Ty však mají nízkou koncentraci účinné látky, škůdce pouze rozdráždí a rozeženou po celém objektu. Na všechny „zaručené“ rady a prostředky tedy raději zapomeňte a svěřte likvidaci mravenců do rukou našich odborníků. Vyhnete se tak dalším nepříjemným problémům.

Co můžete udělat sami v rámci prevence?

Jakmile se ve vaší domácnosti mravenci přemnoží, čeká vás těžký boj. Z toho důvodu byste v první řadě měli myslet na preventivní opatření, která těmto škůdcům zabrání se k vám nastěhovat. Důležité je především pečlivě utěsnit okna, dveře i další mezery a škvíry, kudy by mravenci mohli proniknout dovnitř.

Kromě toho odborníci doporučují skladovat veškeré potraviny v uzavíratelných dózách a vhodných obalech. Na kuchyňské lince by zároveň nikdy neměly zůstávat zbytky jídla ani otevřené šťávy nebo sirupy a odpadkové koše byste měli pravidelně vynášet. Mravenci mají totiž velice dobře vyvinutý čich, takže je jednotlivé pochutiny mohou k vám domů rychle nalákat.

Chcete se zbavit mravenců, ale sami si s tím nevíte rady? Zavolejte na číslo 724 123 321 a objednejte si služby firmy DeraPro.

Zlikvidujeme mravence rychle a účinně!

Objednat likvidaci mravenců