Likvidace vos a vosích hnízd v Praze

Objednejte likvidaci vos či vosího hnízda ihned na 724 123 321

Objevili jste na zahradě či na půdě vosí hnízdo, v jehož okolí je neustále slyšet temné bzučení? S tímto druhem hmyzu si rozhodně není radno zahrávat. Vosí bodnutí je totiž nejen bolestivé, ale pro alergiky a další oslabené jedince může být dokonce i smrtelné. Na nic proto nečekejte a kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro, kteří vosy rychle a bezpečně zlikvidují. Více o dezinsekci

Poptat likvidaci vos

Odborná likvidace a odstranění vosího hnízda

Ať už se vosy zabydlely u vás na zahradě, postavily si své hnízdo někde pod okapem či na půdě, nebo dokonce okupují váš balkon, měli byste se mít na pozoru. Velice snadno totiž můžete na tento drobný černo-žlutý hmyz šlápnout ve vysoké trávě, spolknout ho spolu se sladkou limonádou nebo nedopatřením vyrušit celý agresivní roj.

Objednejte si likvidaci vos ihned. Volejte na telefonní číslo 724 123 321!

Nevíte si rady, jak zlikvidovat vosy, které ohrožují vaši bezpečnost, a nechcete se pouštět do hubení nezvaných návštěvníků vlastními silami? Nezoufejte, máme pro vás jednoduché řešení. Od toho je tu totiž naše firma DeraPro, která se soustředí na všechny DDD služby, kam patří deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Likvidace vos

Vosí hnízdo může svým vzhledem připomínat kůru stromů. Tvoří ho papírová hmota, kterou si vosy samy vyrábějí z nakousaného dřeva a vlastních slin.

Likvidace vos u firmu DeraPro

Proč si na likvidaci vosího hnízda pozvat právě naši firmu DeraPro? Kromě toho, že máme s hubením vos dlouholeté zkušenosti, nabízíme zákazníkům především osobní přístup, diskrétní jednání, ale také poradenské služby ohledně likvidace nezvaných návštěvníků. Zároveň garantujeme 100% záruku vyhubení vos, které vás svou přítomností denně obtěžují.

Likvidace vosího hnízda - Praha a okolí. Na místo přijedeme do 2 hodin!

Hubení vos provádíme jak v rodinných domech a bytech, tak i v potravinových provozech, v ubytovacích zařízeních a na dalších veřejných místech. K jejich likvidaci vždy používáme specializované postřiky s vysokou koncentrací účinné látky, s nimiž máme dobré zkušenosti, a maximálně při tom dbáme na bezpečnost pracovníků i našeho okolí.

Proč kontaktovat právě firmu DeraPro?

  • Odborné hubení vos nabízíme domácnostem i firmám,
  • specializujeme se také na likvidaci vos na okolních pozemcích,
  • hubení vos provádíme ve výškách i na špatně dostupných místech,
  • s odstraňováním vosích hnízd máme dlouholeté zkušenosti,
  • na likvidaci vos poskytujeme 100% záruku,
  • vždy klademe maximální důraz na bezpečnost.

Jak probíhá odborný zásah?

Pokud si objednáte likvidaci vos u firmy DeraPro, nemusíte se již o nic dalšího starat. Na místo vyšleme naše zkušené pracovníky, kteří vás ve vybraném termínu navštíví. V ideálním případě byste jim měli vysvětlit, kde přesně se vosy nachází, a zároveň jim umožnit přístup do domu i na zahradu. S předstihem nás také informujte, pokud se hnízdo vyskytuje na nedostupném místě nebo ve větší výšce.

Naši pracovníci po důkladné prohlídce zhodnotí, jak likvidovat vosy co nejrychleji a nejbezpečněji. Nejlépe platí na vosí hnízda likvidace brzy ráno nebo večer, kdy je hmyz ve svém úkrytu méně aktivní. Po předchozí domluvě je ovšem možné pustit se do hubení nezvaných návštěvníků také během dne, kdy se v okolí nebude nikdo vyskytovat.

Co při likvidaci vos používáme?

  • Speciální insekticidní postřiky
  • Návnady a lapače
  • Bezpečnostní ochranné obleky

Veškeré přípravky, pomocí kterých vosí hnízda likvidujeme, jsou šetrné k lidem i životnímu prostředí. Samotný zákrok většinou trvá zhruba 30 minut. Pokud se ovšem vosí hnízdo nachází velmi vysoko nebo na se vyskytuje na špatně dostupném místě, může jeho likvidace zabrat i dvojnásobné množství času.

Přemýšlíte, zda je po profesionálním zásahu potřeba dodržovat nějaká zvláštní opatření? Likvidace vosího hnízda u firmu DeraPro obvykle představuje jednorázovou záležitost. Z toho důvodu se nemusíte obávat, že by bylo nutné zákrok v budoucnu opakovat. Dejte ovšem pozor na uhynulé vosy a bezprostředně po zásahu raději na daném místě nechoďte naboso, ani sem nepouštějte děti či domácí mazlíčky.

Likvidace vosího hnízdaLikvidace vosího hnízda se obvykle provádí v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách, kdy vosy nejsou tak aktivní jako během dne.

Likvidace vosího hnízda: cena

Objednali jste si služby firmy DeraPro a zajímá vás, kolik stojí likvidace vosího hnízda? Cena tohoto zákroku se pohybuje od 1300 korun. Konečnou částku však vypočítáme až po nezávazné konzultaci, a to v závislosti na závažnosti situace.

Neodborná likvidace vosích hnízd

Mnozí lidé si myslí, že dokáží vosy zlikvidovat vlastními silami, protože nechtějí utrácet za služby profesionálů nebo na sebe zbytečně poutat pozornost sousedů. Na internetu v dnešní době navíc koluje spousta různých návodů, jak vyhubit vosy svépomocí, a drogerie i supermarkety jsou plné volně prodejných insekticidů. Takové řešení však rozhodně nedoporučujeme!

Zapomeňte na volně dostupné přípravky. Likvidaci vos přenechte odborníkům z firmy DeraPro!

Jakýkoliv neodborný zásah do vosího hnízda je velice nebezpečný. Vosí kolonie totiž často čítá více než 2000 jedinců a pokud je někdo vyruší, neváhají zaútočit. Pokud jste navíc alergičtí na vosí jed, jedno štípnutí, které ostatním způsobí akorát bolestivý otok, pro vás může být i smrtelné. Stejně nebezpečné pak může být i pro malé děti nebo pro seniory.

Pro rychlé vyhubení vos okamžitě kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro na telefonním čísle 724 123 321! Zbavíme vás škůdců bezpečně a hlavně efektivně!

Objednat likvidaci vos