Ceník

Kompletní ceník DDD služeb pro rok 2024

Nezávazná konzultace a cenová kalkulace zdarma! Volejte 724 123 321 nebo využijte náš formulář pro odeslání nezávazné poptávky.

Dezinsekce (hubení hmyzu)
Štěnice   od 1.000,-
Šváb, rus   od 800,-
Blecha   od 900,-
Octomilka   od 800,-
Vosa   od 1.400,-
Sršeň   od 1.400,-
Mravenec   od 850,-
Moucha   od 950,-
Deratizace
Myš plastová stanice uzamykatelná 290,- / 1 ks
Potkan plastová stanice uzamykatelná 495,- / 1 ks
Dezinfekce
Zásah   od 1.300,-

 

Výjezd technika a dopravné
Praha zakázka od 2.000,- Kč zdarma
Praha zakázka pod 2.000,- Kč 1.200,-
dopravné mimo Prahu v obou směrech 10 Kč / km
doplnění deratizace   1350,- + 130,- / nástraha
úklid uhynulých kusů + dezinfekce   400,- / ks

Přejít na poptávkový formulář


Nezávazná konzultace a cenová kalkulace zdarma! Volejte 724 123 321!  

Našli jste ve vašem domě myší trus, na balkóně se vám zahnízdily vosy anebo potřebujete vydezinfikovat byt po zemřelém? Neztrácejte čas a obraťte se na naše profesionály z DeraPro, máme s deratizací, dezinsekcí i dezinfekcí bohaté zkušenosti. Služby provádíme v Praze a jejím okolí, vše samozřejmě za férové ceny.

Přehled ceníku:

Cena deratizace

Deratizace je proces, který se užívá při hubení či omezování výskytu hlodavců. Typicky se jedná o:

 • Myši
 • Potkany
 • Hraboše
 • Krysy

Kromě toho, že tito škůdci znehodnocují potraviny a ničí vaše vybavení, mohou také přenášet nebezpečné nemoci. Jejich přemnožení je proto třeba včas zabránit, a to za použití profesionálních prostředků. Náš odborně vyškolený tým pracovníků proti hlodavcům zasahuje převážně dvěma způsoby:

 • Pomocí mechanických prostředků, jakými jsou odchytové a nástrahové pasti
 • Za pomoci chemických výrobků, které se odborně označují jako rodenticidy

Co se týče ceny deratizace, její konečná výše se odvíjí od stupně zamoření. Zatímco v některých případech postačí jednorázová deratizace, jindy je nutné hubení hlodavců opakovat v pravidelných intervalech. Při zamoření většího území se pak provádí celoplošná deratizace, která je typická pro sídliště, sklady či průmyslové objekty.

Cena deratizace bytu či jiného objektu pomocí uzamykatelných pastí se pak liší s ohledem na daného škůdce. Například jedna uzamykatelná stanice určená pro myši stojí 290 korun, pro odchyt potkanů pak 495 korun.

Hledáte odbornou pomoc při boji s hlodavci? Využijte konzultace a kalkulace našich služeb zcela zdarma. Pro více informací volejte na číslo 724 123 321!

Cena deratizace myší

Jedním z nejčastějších zásahů, který naši zaměstnanci provádějí, je deratizace myší. Ty se mohou přemnožit jak v domácnostech, tak na zahradách. Výjimkou není ani výskyt myší v panelákových bytech. Jejich přítomnost lze poměrně bezpečně poznat podle myšího trusu. Tito hlodavci se velmi často zdržují poblíž zdrojů potravin. Kromě obilí, ovoce a hmyzu se živí také lidským jídlem, které znehodnocují. Mohou navíc přenášet různé nemoci, například salmonelózu či střevní parazity.

Pokud se ve vašich prostorách myši vyskytují, neváhejte se na nás obrátit. Náš zkušený tým vás hlodavců zbaví osvědčeným a zcela humánní způsobem – pomocí nástrah (staniček), do kterých vloží speciální návnadu. A kolik tento zásah stojí? Za jednu pastičku zaplatíte 290 korun. Následný úklid uhynulých hlodavců vás pak vyjde na 400 korun / kus.

Cena dezinsekce

Dezinsekce je odborný název pro hubení hmyzu, který si lidé velmi často mylně spojují s deratizací (deratizace štěnic, deratizace blech, deratizace vos). Naši zaměstnanci velmi často provádí hubení:

 • Štěnic
 • Blech
 • Švábů
 • Mravenců
 • Vos
 • Včel

Stejně jako v případě deratizace, i dezinsekce může být provedena více způsoby. Prvním z nich je mechanická dezinsekce, které zpravidla předchází pečlivý úklid zamořených prostor a následně se využívají pasti či lapače. Chemická dezinsekce pak znamená hubení hmyzu za použití speciálních postřiků, takzvaných insekticidů.

Hmyz lze samozřejmě hubit i dalšími prostředky, a to například pomocí vysoké teploty, ionizačního záření, elektrického proudu či ultrazvuku. Cena dezinsekce se pak odvíjí jak od stupně zamoření objektu, tak od toho, jaký druh hmyzu se na daném místě vyskytuje.

Zavolejte na telefonní číslo 724 123 321 a nechte si přesnou cenu vypočítat po konzultaci, či osobní prohlídce našich zaměstnanců.

Cena dezinsekce štěnic

Jestliže hledáte cenu deratizace štěnic, jste tu dobře. Správný výraz ovšem zní dezinsekce, jelikož se jená o hubení hmyzu.

Štěnice domácí je polookřídlený hmyz, který se živí primárně lidskou krví. Má žlutohnědou nebo červenohnědou barvu a obvykle měří 1 až 7 milimetrů. Jejich přítomnost zpravidla poznáte podle kousnutí, která nebolí a vzhledově se velmi podobají štípnutí od komára. Už dávno neplatí, že se tyto škůdci vyskytují jen v sociálně slabších rodinách. Přinést si je můžete z dovolené či městské hromadné dopravy. Mohou k vám dokonce migrovat i od sousedů.

A kde štěnice hledat?

 • na matracích,
 • v posteli,
 • v obrazech,
 • v pelíšcích pro domácí zvířata,
 • v knihách,
 • v podlahových lištách,
 • v průchodech rozvodů.

Zbavit se štěnic je opravdu složité a bez profesionální pomoci takřka nemožné. K hubení těchto škůdců je navíc zapotřebí speciálních chemických prostředků, které si žádají odborné zacházení. Nechte proto dezinsekci na nás. Povedeme ji rychle, bezpečně a se zárukou stoprocentní účinnosti. A co víc, po celé Praze garantujeme příjezd do 2 hodin!

A jaká je cena hubení štěnic? Zbavit vás jich dokážeme už od 1.000 korun. Jedná se ale pouze o orientační cenu. Konkrétní částku, která se odvíjí od stupně zamoření, vám stanovíme až po osobní konzultaci.

Cena dezinsekce blech

Mezi nejtypičtější a nejčastější lidské parazity patří už po dlouhá staletí blecha. Jedná se o bezkřídlí hmyz hnědé až černé barvy, který měří od 1 do 7 milimetrů. Nejenže kousnutí od blechy svědí a pálí, tento malý parazit může přenášet i celou řadu nemocí.

Zbavte se nebezpečného škůdce s pomocí našich profesionálů, a to už 900 korun. Konečná cena dezinsekce blech se stejně jako v případě jiného hmyzu odvíjí od velikosti zamoření. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si konzultaci a kalkulaci našich služeb zcela zdarma.

Cena dezinsekce vos

Vosy se zcela běžně vyskytují po celé České republice a hlavně v létě často zavítají i do lidských obydlí. Pár vosích jedinců nepředstavuje pro člověka žádný problém, pokud se u vás ale vosy rozhodnou zahnízdit, doporučujeme požádat o pomoc profesionály. Likvidace vosího hnízda může být totiž velice nebezpečná. Neriskujte své zdraví a objednejte si profesionální zásah!

Zajímá vás, jaká je u likvidace vosího hnízda cena? Výši konečné částky vám řekneme až po nezávazné konzultaci. Jak dezinsekce vos, tak likvidace hnízda však stojí zhruba 1.400 korun.

Cena dezinfekce prostor

Kromě deratizace hlodavců a dezinsekce hmyzu nabízíme také služby v oblasti dezinfekce. Za pomocí fyzických, chemických či kombinovaných postupů vás jednou provždy zbavíme nebezpečných mikroorganismů, jakými jsou plísně, viry i bakterie, které mohou způsobovat vážné nemoci. Provádíme rovněž likvidaci holubího trusu a sanaci i vyklízení bytu po zemřelém.

Ať už potřebujete vydezinfikovat rodinný dům, sklep anebo půdu, nechte tuto práci na nás. Vaše prostory ošetříme už od 1.300 korun.