Hubení myší

Objednejte hubení myší ihned - 724 123 321

Neuvěřitelně rychle se množí, šíří kolem sebe nepříjemný zápach a okusují vše, na co přijdou. Myši patří mezi nejčastější škůdce, se kterými se můžete setkat jak v českých domácnostech, tak i v různých provozovnách. Ačkoliv jednotlivý výskyt může vyřešit past na myši, při přemnožení je lepší pozvat si na pomoc odborníky z naší deratizační firmy DeraPro.

Poptat hubení myší

Jak vypadá myš domácí?

Někomu mohou sice připadat roztomilé, ve skutečnosti se však jedná o nepříjemného škůdce. Myš domácí (Mus musculus) je drobný hlodavec, který má krátkou šedou či žlutohnědou srst a měří až 9 centimetrů. Typická jsou malá ouška, černá očka podobná korálkům a tenký ocásek, který dorůstá zhruba stejné délky jako samotné tělo.

Pro myši je charakteristická šedavá či žlutohnědá srst, delší protáhlý čenich a dlouhý tenký ocásek. 

Nevíte si rady s tím, jak vyhubit myši? Volejte na 724 123 321!

Myši jsou známé tím, že rychle šplhají, skáčou a dokonce jsou i dobří plavci. Jako potravu vyhledávají především různá semena či lidské potraviny, ale když jsou hladové, neváhají spořádat prakticky cokoliv poživatelného, na co narazí. Zejména v zimních měsících se tito škůdci zabydlují v českých domácnostech, kde si vytvářejí hnízda na suchých místech a velice rychle se množí.

Co signalizuje přítomnost myší v bytě?

 • Typický myší zápach
 • Zvuky lehkého škrábání
 • Ohryzané potraviny
 • Černý trus podobný rýžovým zrníčkům
 • Rozkousaný nábytek, trubky či izolace

 

Myš domácí je všežravec. Obvykle se živí rostlinnou stravou a lidskými potravinami, ale je schopná rozkousat také izolaci nebo různé kabely. 

Čím jsou myši pro člověka nebezpečné?

Připadají vám myši na první pohled neškodné? Ve skutečnosti se jedná o nebezpečné škůdce, kteří jsou známí jako přenašeči vysoce infekčních chorob, jako je například tularémie, salmonelóza či leptospiróza. Nakazit se můžete prostřednictvím jejich trusu nebo moči, ale někdy stačí i obyčejný fyzický kontakt. Pokud tedy ve své domácnosti či firmě myši objevíte, na nic nečekejte a kontaktujte naši odbornou deratizační firmu DeraPro na telefonním čísle 724 123 321! 

Profesionální likvidace myší

Proces hubení myší a dalších hlodavců se odborně nazývá deratizace. Nejčastěji se provádí v obytných domech, firmách a hospodářských zařízeních, ale v některých případech ji lze uskutečnit také ve volné přírodě. Cílem deratizace myší je zabránit zdravotním problémům a velkým ekonomickým škodám či škodám na lidském majetku.

Druhy deratizace

 • Deratizace chemická - pomocí jedů (rodenticidy)
 • Deratizace mechanická - pomocí pastí a technických prostředků

Aby nedošlo k přemnožení nezvaných návštěvníků ve vaší domácnosti, je dobré myslet především na prevenci, která se obvykle provádí dvakrát ročně (na jaře a na podzim). Pokud se jedná o zemědělská zařízení či potravinářské provozovny, doporučujeme však prevenci provádět pro jistotu čtyřikrát ročně. Jakmile dojde k akutnímu přemnožení hlodavců, je nutné v místě největšího výskytu provést jednorázovou ohniskovou likvidaci.

Myši se hrozně rychle množí a mohou způsobit velké škody na zdraví i lidském majetku. 

Jak hubí myši odborníci z firmy DeraPro?

Ačkoliv si lidé často myslí, že mají situaci pod kontrolou a že jim pomůže několik správně rozmístěných pastiček nebo obyčejný jed na myši, obvykle brzy zjistí, že se nepříjemně spletli. Abyste se problému s přemnoženými hlodavci zbavili nebo jejich výskytu zcela předešli, kontaktujte naše odborníky z deratizační firmy DeraPro.

Kde myši nejčastěji hubíme?

 • V rodinných domech a bytových jednotkách
 • Ve sklepních prostorách a garážích
 • V technických místnostech
 • V potravinářských provozovnách
 • V ubytovacích zařízeních
 • V domovech pro seniory
 • Ve firmách a průmyslových objektech
 • Ve školách a veřejných komplexech

likvidací myší a dalších hlodavců máme velké zkušenosti. Pokud jste tedy ve vašem objektu našli rozkousané potraviny a kabely, na zemi se válí trus podobný černé rýži a místem se šíří nepříjemný zápach, neváhejte a zavolejte na číslo 724 123 321. Nejen že myši zlikvidujeme rychle, bezpečně a účinně, ale garantujeme také diskrétní jednání a na naše služby zákazníkům poskytujeme 100% záruku!

Jak probíhá odborný zásah?

Když si na likvidaci myší objednáte naši firmu DeraPro, nebudete litovat. Ve smluveném termínu na místo dorazí náš profesionální pracovník, který zhodnotí, jak vážné je přemnožení hlodavců ve vašem objektu. Podle situace následně zvolí tu nejrychlejší a nejúčinnější metodu, jak se myší jednou provždy zbavit.

Přemnožili se u vás hlodavci? Firma DeraPro si s nimi poradí snadno a rychle!

Deratizaci provádíme pomocí speciálních nástrah, kterým se říká staničky. Jedná se o různě velké boxy s návnadou, které naši pracovníci vhodně rozmístí po zamořeném objektu. Návnada myši v brzké době přiláká, a jakmile se do nastražené pasti jednou chytí, už se nejsou schopné dostat ven.

Při hubení myší používají naši odborníci speciální deratizační staničky, které zlikvidují hlodavce účinně, ale také humánně.

Výhodou je, že staničky jsou uzamykatelné, takže nemohou nijak ohrozit vaše děti ani domácí mazlíčky. Hubení myší našimi odborníky je ekologické a humánní, jelikož vždy dbáme na to, aby se hlodavci příliš netrápili. Kromě samotného hubení myší se staráme také o doplňování návnady do staniček a provádíme úklid uhynulých kusů.

Cena deratizace myší

Konečná cena deratizace myší se může lišit případ od případu. Zavolejte nám na 724 123 321 a po konzultaci s našimi odborníky se dozvíte reálnou cenu. Případně přejděte na stránku Ceník.

Hubení myší Praha a okolí

Co se týče hlavního města, v Praze se zaměřujeme především na likvidaci myší a potkanů. Nabízíme deratizační služby domácnostem, firmám i potravinovým provozům. Po Praze garantujeme příjezd do 2 hodin od zavolání a na naše služby zákazníkům poskytujeme 100% záruku vyhubení.

Pokud na odchyt a likvidaci myší sami nestačíte, kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro. Vyřešíme váš problém s hlodavci rychle a účinně!

Objednat hubení myší