Hubení kun

Kuny nelze usmrtit - zajistíme jejich odchyt - volejte 724 123 321

Jak se zbavit kuny? Umíme provést profesionální odchycení a vypuštění kuny do přírody, jelikož kunu nelze vyhubit. Na území České republiky se vyskytují pouze 2 druhy kuny - kuna lesní a kuna skalní, ta je o mnoho častějším nezvaným hostem našich příbytků.

Poptat odchyt kun

Co taková kuna dokáže napáchat za škody?

Kuna dokáže způsobit mnoho nepříjemností. Znečistit půdu či střechu svými výkaly či zničit izolaci součástí stavby. Take přenáší mnoho nemocí a tak vás může ohrozit na životě. Že jste na kunu narazili poznáte velice snadno. Je to hnědá lasicovitá šelma malé, štíhlé a mrštné postavy velikostně podobná kočce. Trus kuny velice odporně páchne. Je to noční tvor, přes den na ni narazíte zřídka. Můžete tedy počítat s tím, že bude v noci dělat pěkný rámus, například dupat a vydávat nepříjemný zvuk.

01: Kuna

Kuna je samotářské zvíře, které je nejvíce aktivní v podvečer a v noci.

Kuna je vytrvalá, z domu ji jen tak nedostanete.

Pokud se vám tedy usídlila kuna ve střeše nebo poblíž kurníku, čeká vás dlouhý a náročný boj. Kde nejčastěji se s kunou můžete potkat čtěte níže v bodech.

  • Ve střešních prostorách
  • V blízkosti kurníků
  • V motoru automobilu
  • V popelnicích

Máte zájem o účinný odchyt kun? Volejte na číslo 724 123 321!

Nabízíme maximálně profesionální odchyt kun. Zásah je vždy rychlý a bezpečný a vždy garantujeme 100% úspěšnost. Konečná cena se může lišit případ od případu. Zavolejte nám a po konzultaci s našimi odborníky se dozvíte reálnou cenu.

Objednat odchyt kun