Likvidace myší Praha

Přemnožily se vám doma myši? Tak to máte pořádný problém, protože tihle škůdci se jen tak před něčím nezastaví, roznášejí kolem sebe infekční choroby a sežerou, na co přijdou. Pokud se jich chcete rychle a bezpečně zbavit, zapomeňte na volně prodejné pastičky či jedy a okamžitě kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro, kteří mají s deratizací hlodavců dlouholeté zkušenosti. Více o deratizaci

Poptat likvidaci myší

Profesionální likvidace myší

Když se do domácnosti nastěhuje myš domácí, znamená to pro její obyvatele velké nepříjemnosti. Tento drobný hlodavec s krátkou šedou či žlutohnědou srstí, který dorůstá až do velikosti 9 centimetrů, totiž velice rychle šplhá i skáče a dokonce patří i mezi dobré plavce. Nejčastěji se myši živí různými semeny a plody, ale když jsou hladové, neváhají se pustit do jakýchkoliv lidských potravin.

Čím myši lidem škodí?

 • Všude je cítit nepříjemný myší zápach.
 • Neustále jsou slyšet zvuky tichého škrábání.
 • Hlodavci kontaminují potraviny svou močí a trusem.
 • Po celém domě se nachází černý trus podobný rýži.
 • Myši okusují nábytek, trubky, izolaci i elektrické kabely.
 • Zároveň kolem sebe roznášejí vysoce infekční choroby.
 • Velice rychle se množí a zakládají obrovské kolonie.

Zabydleli se u vás tito nezvaní návštěvníci a vy si teď marně lámete hlavu s tím, jak zlikvidovat myši v domě, aniž by někdo přišel k úhoně? Nejlepším řešením je kontaktovat naše odborníky z deratizační firmy DeraPro, kteří si s těmito drobnými škůdci rychle poradí a zbaví vás hlodavců jednou provždy.

Likvidace myšíMyš domácí je drobný hlodavec, který si úkryty zakládá na suchých místech v blízkosti člověka, kde nemá daleko ke zdroji potravy.

Proč kontaktovat deratizační firmu DeraPro?

Pokud ve své domácnosti nebo ve firmě objevíte známky toho, že se na místě přemnožili hlodavci, řešení nepříjemné situace byste rozhodně neměli odkládat. Zavolejte si na pomoc naši deratizační firmu DeraPro a o nic se již nebudete muset starat. Naši profesionální pracovníci mají totiž s likvidací myší, potkanů i krys dlouholeté zkušenosti.

Objednejte si hubení myší ihned - volejte na telefonní číslo 724 123 321!

Co dalšího zákazníkům nabízíme? Největší důraz klademe především na osobní přístup a poskytujeme také odborné poradenské služby. Spolehnout se samozřejmě můžete i na maximálně diskrétní jednání našich pracovníků. Nemusíte se tak bát, co si o vás kvůli přemnožení myší pomyslí sousedi nebo vaši známí. Abychom zajistili, že deratizace myší bude úspěšná, používáme pasti se speciální vysoce účinnou návnadou. Při jejich instalaci vždy dbáme na bezpečnost a používáme ochranné pomůcky, aby nedošlo k žádnému zranění. Zákazníkům navíc poskytujeme 100% záruku vyhubení nebezpečných škůdců.

Jak probíhá odborná likvidace myší?

Jakmile kontaktujete naši deratizační firmu DeraPro, na místo okamžitě vyšleme pracovníka, který situaci odborným okem zhodnotí a odhalí veškeré úkryty hlodavců. Nejen, že v Praze a okolí garantujeme příjezd do 2 hodin od zavolání, ale nabízíme naše služby jak běžným domácnostem, tak i menším či větším firmám a veřejným komplexům.

Která místa myši nejčastěji obývají?

 • Rodinné domy a byty
 • Sklepní prostory
 • Sýpky a stodoly
 • Hospodářská zařízení
 • Potravinářské provozovny
 • Kůlny, garáže a technické místnosti
 • Hotely, ubytovny a zdravotnická zařízení

Samotný proces likvidace myší se nazývá deratizace a provádí se z důvodu ochrany lidského zdraví a majetku. K hubení hlodavců používáme speciálních boxy, které se označují také jako deratizační staničky. Do nich je nutné položit návnadu (někdy i s přimíchanými kousky ovoce), která myši přivábí. Jakmile škůdci vlezou dovnitř, chytí se do pasti a už se nemají šanci dostat ven.

Výhodou deratizačních staniček je skutečnost, že jsou pevné a uzamykatelné, takže se nemusíte bát, že by se do nich dostali vaši domácí mazlíčci nebo dokonce děti. Při deratizaci myší vždy myslíme především na bezpečnost a používáme speciální ochranné pomůcky, ale zároveň dbáme na to, aby hubení myší proběhlo ekologicky a humánně.

Deratizace myšíK likvidaci myší používáme deratizační staničky s návnadou, která je vysoce účinná a myši velice rychle přiláká.

Během prvního zákroku naši pracovníci rozmístí deratizační boxy po celém zamořeném objektu takovým způsobem, aby přilákaly co nejvíce hlodavců. Abychom mohli zaručit, že zlikvidujeme všechny nezvané návštěvníky, na místo poté přijedeme opakovaně, zlikvidujeme uhynulé myši a do staniček doplníme další návnadu.

Likvidace myší svépomocí

Přemýšlíte, že byste se pustili do likvidace myší vlastními silami? Takový nápad rozhodně nedoporučujeme! Ačkoliv jsou mnozí lidé přesvědčení, že pomocí volně dostupných jedů ušetří, většinou je to právě naopak. Přípravky z drogerie totiž nemají dostatečnou účinnost a hubení myší tak bude velice pomalé nebo dokonce naprosto neefektivní.

Máte problém s přemnožením hlodavců? Kontaktujte odborníky z firmy DeraPro!

Pokud jde o běžné pastičky, ty mohou pomoci v případě osamoceného výskytu jednoho nebo dvou škůdců. Při přemnožení myší vám ale nebudou nic platné. Tito hlodavci jsou navíc pověstní tím, že kolem sebe roznášejí různé vysoce infekční choroby, jako je salmonelóza či tularémie, a neměli byste s nimi proto raději vůbec přijít do styku. Stačí totiž jakýkoliv nechtěný kontakt s jejich močí nebo trusem a může se stát neštěstí.

Máte zájem o likvidaci myší, potkanů nebo krys? Zavolejte na číslo 724 123 321 a pozvěte si na pomoc naše profesionály z firmy DeraPro, kteří hlodavce zlikvidují rychle a efektivně!

Objednat likvidaci myší