Likvidace hlodavců Praha

Likvidace hlodavců v Praze a okolí

Přemnožili se u Vás hlodavci? Malé myši, všudypřítomné krysy či obří potkani? Doporučujeme Vám tuto nepříjemnou situaci rozhodně nepodceňovat! Vyzkoušeli jste všechny přípravky z hobby marketů, ale nic nepomohlo? Pokud chcete mít 100% jistotu, že se k Vám hlodavci již nevrátí, kontaktujte profesionály s mnoholetou zkušeností na likvidaci a hubení hlodavců a budete mít po problémech. Odborná deratizační firma DeraPro zlikviduje škůdce rychle a efektivně!

Poptat likvidaci hlodavců

Kde hlodavce hledat?

Máte podezření, že se k Vám nastěhovali škůdci? Ale kde je hledat? Hlodavci se zabydlí v domě zejména na půdu nebo do sklepů, kde si mohou budovat svá hnízda. To, že doma pravidelně uklízíte neznamená, že se u Vás myši či potkani neobjeví. Jako prevenci samozřejmě čistou domácnost doporučujeme.

Hlodavci nevyhledávají pouze kanály a špinavé staré byty. Mohou se nastěhovat i k Vám domů!

Aby to hlodavci neměli daleko ke zdroji potravě, zakládají si svá hnízda v domácnostech. Dále rádi obývají temné sklepní prostory, které jsou neobydlené. Hlodavci pak označují své teritorium, na které lákají samice a varují ostatní samce. Zápach trusu a moči je velice intenzivní.

Nejčastější hlodavci na našem území:

  • myš domácí,
  • potkan,
  • krysa,
  • hraboš.

Myš domácí (Mus musculus)

Každý se jistě někdy potýkal s přítomností myši. Vypadá neškodně, ale opak je pravdou. Myš dokáže napáchat obrovské škody. Tento drobný hlodavec  s šedou srstí obvykle do délky 9 cm má dlouhý, tenký ocásek a malá zakulacená ouška. Pokud si s hubením myší nevíte rady, navštivte následující stránku.

02: myš

Myš domácí je drobný hlodavec z čeledi myšovití. Má velké černé oči, které připomínají korálky, štíhlé tělo, dlouhý hladký ocas a holá zakulacená ouška.

Krysa obecná (Rattus rattus)

Tmavě zbarvený hlodavec střední velikosti často zaměňovaný s potkanem. Krysa má narozdíl od potkana delší ocas a uši. 

 

 

Naše společnost zajišťuje hubení a odbornou likvidaci nežádoucích hlodavců v Praze a okolí. 

Pro objednání služeb volejte +420 724 123 321.

Objednat likvidaci hlodavců