Likvidace potkanů Praha

Nepříjemný myší zápach, podivný šramot, ohlodané elektrické kabely a zničený nábytek. To jsou hlavní známky, které vám prozradí, že se k vám domů nastěhovali potkani. Jejich přemnožení však sami rozhodně nevyřešíte. Zavolejte si proto na pomoc naše odborníky z firmy DeraPro, kteří potkany zlikvidují jednou provždy. Více o deratizaci

Poptat likvidaci potkanů

Odborná likvidace potkanů

Jelikož jsou potkani velice inteligentní a vynalézaví, představují pro české domácnosti velké nebezpečí. Tito velcí myšovití hlodavci jsou totiž schopní napáchat obrovské škody na skladovaných potravinách, roznáší kolem sebe různé infekční choroby i parazity a navíc ničí prakticky vše, co jim přijde do cesty.

Máte zájem o účinné vyhubení potkanů? Objednejte na čísle 724 123 321!

Nevíte si rady, jak zlikvidovat potkany rychle a hlavně bezpečně? Sami si s těmito hlodavci rozhodně neporadíte. Kontaktujte proto raději naši deratizační firmu DeraPro, která si s nezvanými návštěvníky snadno poradí. Nebudete se tak už muset bát, že hlodavci kontaminují vaše potraviny, roznesou u vás doma parazity nebo dokonce napadnou vaše domácí mazlíčky.

Likvidace potkanůPotkan obecný je velký myšovitý hlodavec, který má hnědou či šedohnědou srst a dorůstá do délky 16-27 centimetrů.

Proč si pozvat firmu DeraPro?

Jestliže si na likvidaci potkanů pozvete naše odborníky, rozhodně svého rozhodnutí nebudete litovat. S hubením hlodavců máme dlouholeté zkušenosti a situaci vždy řešíme s maximálním nasazením. Deratizační služby navíc poskytujeme jak v běžných domácnostech, tak i v potravinářských provozovnách, ve firmách, v hospodářských a zdravotnických zařízeních nebo třeba na ubytovnách.

Co zákazníkům nabízíme?

 • Nezávazná konzultace problému
 • Osobní přístup a poradenské služby
 • Diskrétní a bezpečné řešení situace
 • Maximální důraz na bezpečnost
 • 100% záruka vyhubení nebezpečných škůdců
 • V Praze a okolí příjezd do 2 hodin od zavolání

Abychom zajistili, že žádný nezvaný návštěvník našemu proškolenému personálu neunikne, používáme k likvidaci potkanů pasti se speciální návnadou, která je vysoce účinná. Při jejich instalaci však pokaždé dbáme především na bezpečnost, takže se nemusíte bát, že by se někdo mohl zranit nebo by k úhoně přišel některý z vašich domácích mazlíčků.

Jak probíhá profesionální hubení potkanů?

Objednali jste si vyhubení potkanů u naší deratizační firmy DeraPro? Po telefonické konzultaci vašeho problému vyšleme na místo zkušeného pracovníka, který vás ve vybraném termínu navštíví a zhodnotí vážnost zamoření objektu. Důkladně zkontroluje, kudy zvířata pravděpodobně pronikají dovnitř, a odhalí také všechna jejich hnízda.

Nejčastější úkryty potkanů:

 • Přízemí rodinných domů a bytů
 • Vlhké sklepní prostory
 • Chaty a chalupy
 • Okolní zahrady
 • Temné kůlny
 • Technické místnosti
 • Městská kanalizace

Samotná likvidace potkanů se provádí za pomoci inteligentních pastí, které můžete znát také pod názvem deratizační staničky. Do těchto boxů se pokládají speciální nástrahy s obsahem vysoce účinného jedu na hlodavce a někdy se k nim přimíchávají také kousky potravy, aby staničky potkany rychleji přilákaly. Jedná se o ekologický způsob likvidace potkanů, při němž dbáme na to, aby se hlodavci příliš netrápili.

Staničky rozmístíme na vhodná místa, kde se pohybuje největší množství škůdců. Jsou pevné a uzamykatelné, takže nemusíte mít obavy, že by si je během chvilky nepozornosti otevřely vaše děti nebo domácí mazlíčci. Jakmile se však dovnitř dostane potkan, kterého návnada přivábila, už pro něj není cesty zpět.

Potkani likvidaceK likvidaci potkanů se používají deratizační staničky, do kterých se pokládá speciální vysoce účinná návnada.

Abychom vám mohli zaručit, že zlikvidujeme všechny potkany, kteří se ve vašem příbytku nebo ve firmě nacházejí, je nutné celou akci pro jistotu zopakovat. V následujících dvou týdnech vás proto navštívíme ještě třikrát, zlikvidujeme uhynulé škůdce, kteří se do pasti chytili, a při tom do staniček doplníme další návnadu.

Proč nehubit potkany svépomocí?

Našli jste ve sklepě nebo v kůlně hnízdo potkanů a teď přemýšlíte, že byste se je pokusili vyhnat vlastními silami? Mnozí lidé si myslí, že hubení potkanů svépomocí jim ušetří spoustu peněz, ale i čas a odmítavé reakce sousedů. Volně dostupné přípravky, které zakoupíte v běžné drogerii nebo supermarketu, však rozhodně nepředstavují ten nejlepší způsob, jak likvidovat potkany.

Zapomeňte na hubení potkanů svépomocí. Včas kontaktujte deratizátory z firmy DeraPro!

Proč běžně dostupné odpuzovače, pasti a živolovné klece, ani jedy na potkany nefungují? Tito škůdci jsou totiž extrémně opatrní, odolní a přizpůsobiví, takže dokáží přežít působení různých méně účinných jedů a obyčejná past je jen tak nenaláká. Když jim do cestičky položíte návnadu, budou ji pravděpodobně několik dní ignorovat a likvidace potkanů tak bude velice pomalá a neefektivní.

Pozor si dejte také na živolovné klece, díky kterým můžete hlodavce odchytit a vypustit znovu do přírody, aniž byste ho zároveň museli zabít. Polapení hlodavci totiž rozhodně nejsou mírumilovní, ale je tomu právě naopak. Cítí se být v ohrožení, takže jsou agresivní, draví a mohou vás dokonce i pokousat.

Potkan, nebo krysa?

Marně přemýšlíte, jak rozeznat potkana od krysy, a nejste si jistí, který hlodavec se u vás doma přemnožil? Potkani jsou na rozdíl od krys mohutnější, mají světlejší srst (šedohnědou či hnědou) a jejich hlava je vepředu mírně zaoblená. Zároveň mají menší oči, kratší a osrstěnější ušní boltce a poměrně krátký tlustý ocas, který je šupinatý. Krysa má naopak ocas tenký a delší než tělo.

Přemnožili se u vás doma či ve firmě potkani nebo jiní nebezpeční hlodavci? Na nic nečekejte, zavolejte na číslo 724 123 321 a objednejte si služby naší deratizační firmy DeraPro.

Objednat likvidaci potkanů