Hubení hryzců

Hubení hryzců v Praze a okolí - objednejte ihned na 724 123 321

Našli jste na zahradě vyvýšenou zeminu? Pravděpodobně naleznete nory od hryzců. Zaměřte se, zda nenajdete okousané kořeny stromů a rostlin. Dalším znakem přítomnosti hryzce je výskyt trusu hlavně u břehů vodních ploch. Hryzce poznáte podle šedého, hnědého až černého zbarvení o délce těla až 20 cm. Vzhledem se podobá potkanům. Výborně plave a potápí se. Živí se podzemními částmi rostlin.

Objednat hubení hryzců

01: Nora

Máte zájem o účinné vyhubení hryzců? Volejte na číslo 724 123 321!

Hubení hryzců svépomocí

Přemýšleli jste, že hryzce zlikvidujete vlastními silami? My tento krok rozhodně nedoporučujeme a radíme vám hubení hlodavců nechat na odborné firmě. Pravděpodobně byste se rozhodli instalovat akustické odpuzovače  či vykuřovače, žádná ale z těchto možností vám nezajistí 100% likvidaci. 

Profesionální likvidace hryzců se odborně nazývá deratizace. Našim cílem při hubení je zabránit zdravotním problémům a velkým ekonomickým škodám či škodám na lidském majetku. Pokud tedy máte podezření, že se ve vašem objektu nalézají hryzce, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 724 123 321, kde s vámi probereme veškeré podrobnosti a nabídneme vám to nejlepší řešení.

Zvolte profíky

Pokud se chcete hryzců rychle a účinně zbavit, neváhejte kontaktovat naši odbornou deratizační firmu DeraPro. S likvidací těchto škůdců máme bohaté zkušenosti a pomůžeme vám hryzce vyhubit jednou provždy. Naši deratizátoři vám ochotně poradí jak se do budoucna těmto nepříjemnostem vyvarovat.

Kontaktujte naše odborníky z firmy DeraPro na čísle 724 123 321!