Hubení hrabošů

Hubení hrabošů v Praze a okolí - objednejte ihned na 724 123 321

O přemnožení hrabošů na pozemku nikdo nestojí. V případě hrabošů máte velký problém, který bez zkušených odborníků sami rozhodně nevyřešíte. Tito hlodavci, kteří jsou na poli jedni z nejhojnějších, jsou velice inteligentní, ale zároveň také nebezpeční a tak vám dokážou nadělat na zahradě pořádnou paseku. Věděli jste, že hraboši přenášejí různé infekční nemoci? Například takový hraboš polní je hlavním hostitelem larev a nymf klíšťat. Ti mohou ohrozit nejen váš majetek, ale i vaše zdraví. 

Poptat hubení hrabošů

Jak hraboše poznáme? 01: Hraboš

Zajímá vás, jak zaručeně poznáte, že vaší zahradu obsadili hraboši? Odpověď je jednoduchá, na zahradě najdete pohromu.

  • Otvory v zemi,
  • trus,
  • zbytky zničených rostlin,
  • ohlodané kmeny nad zemí.

Pro objednání služeb volejte +420 724 123 321.

Hraboš je přibližně 8 až 12 centimetrů velký s ocasem dlouhým až 3 centimetry. Samec bývá větší než samice a dosahuje váhy až 50 gramů. Jak se hraboš liší od myši? Především svým krátkým ocasem, robustnější stavbou těla a zaobleným čenichem. Srst hraboše je zbarvena od hnědé až po šedou.

Dera-Pro zajišťuje odborné hubení hrabošů v Praze a okolí

Pokud máte zájem zbavit se hrabošů jednou provždy, v tomto případě je nejlepším řešením zvolit profesionální deratizaci našim vyškoleným personálem. Tento proces se soustředí na likvidaci nezvaných návštěvníků, jako jsou myši, krysy, potkani či hraboši, a je součástí ucelené ochrany proti škůdcům, která se označuje jako DDD služby (deratizace, dezinsekce, dezinfekce).

Objednat hubení hrabošů