Vyklízení

Společnost Dera-Pro obstarává kompletní vyklízení různých prostor. Provádíme jak vyklízení obytných prostor (vyklízení bytů, domů), tak i komerčních prostor, kanceláří a skladů. V neposlední řadě se zabýváme i vyklízením prostorů po zemřelém včetně sanace a dezinfekce.

Pro objednání vyklízení volejte +420 724 123 321. V Praze a okolí dojezd do 2 hodin!

Využijte našich služeb a získáte tak více volného místa ve vašem objektu. Zbavte se nepotřebných předmětů i veškerého nebezpečného odpadu. Vyklidíme a odvezeme vše, co již nepotřebujete.

02

Žádná nelegální skládka u vašeho domu nevznikne. Po vyklízení zajistíme přistavení kontejneru pro nežádoucí odpad.

Jak vyklízení probíhá? 

Pokud jste se rozhodli pro vyklízení odbornou firmou, nyní si napíšeme pár bodů, jak tato činnost probíhá:

  • domluvíme si s vámi osobní schůzku,vytvoříme cenovou kalkulaci,
  • stanovíme podmínky naší spolupráce,
  • vyklidíme,
  • předáme.

03: Vyklízení sklepa

Likvidace pozůstalosti - proč využít naše služby? 01: Vyklízení

Pokud potřebujete vyklidit byt po zesnulé osobě, rozhodně doporučujeme tuto nepříjemnou záležitost přenechat specializované firmě s letitými zkušenostmi. Zavolejte nám na naší linku +420 724 123 321, kde vás naši pracovníci se vším seznámí. 

S jakými věcmi se při vyklízení pozůstalostí nejčastěji setkáváme? Šatstvo, nábytek, osobní věci, elektrické spotřebiče, vestavěné zařízení, kuchyňské vybavení i koberce. U rizikových a kontaminovaných prostor provádíme sanaci.

Kam si lze vyklízeni objednat?

Rozhodli jste se pro naší společnost a zajímá vás, kde všude působíme? Vyklízení vám zajistíme po celé Praze a okolí do 30 minut! Pro nezávaznou kalkulaci nám neváhejte zavolat na tel.+420 724 123 321.